Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] wygłuszenie, tapicerka, pianka pod schowkiem przed pasa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] wygłuszenie, tapicerka, pianka pod schowkiem przed pasa

    Misiek, po pierwsze bardzo dziękuję za porady. Zastosuję się do nich. Paliwko leje tylko na shellu, serwisy były robione tylko w ASO. Tata przed przekazaniem autka, zrobił przegląd przy 110tyś, zaopobiegawczo wymienił rozrząd i pompę wody by w koszta mnie nie wpędzać, oraz bodajże drążki kierownicze i klocki z tarczami. Przyznam szczerze, trochę się boję robić chipa, lecz mam nadzieję, że powyższe porady pomogą mi uniknąć konsekwencji. Dodatkowe konie i tak będą wykorzystywane w trasie, bo wiadomo jak u nas z wyprzedzaniem jest... Po mieście jeżdże wolno, bo po co cisnąć jak i tak na kolejnych światłach sie spotkamy. Zadzwonię do tej firmy co poleciłeś i zapytam o wszystko. Trochę mnie martwi wymiana oleju co 10tyś ale jak mus to mus. Olej też leje dobry. Do suzi (swifta) podlewałem tylko shella wedle zalecen prducenta. I nie zamierzam z zaleceń rezygnować. Producenckich i Waszych ma się rozumieć. To moja pierwsza przygoda ze skodą, więc wybaczcie niedociągnięcia w mojej wiedzy. Pozdrawiam!!!
    OctaviaII-160km-320Nm+DSG+Cobra75WX-ST+President(Kentucky)

  • #2
    [O2] wygłuszenie, tapicerka, pianka pod schowkiem przed pasa

    cześć

    szukam w etce i znaleźć nie mogę jaki numer ma ta część. Mam O2 z 2006 od kilku dni i brakuje mi tej części tapicerki. Czy w każdej O2 ona jest? jak tak, dlaczego nie ma jej w ETCE?
    może mi ktoś podpowiedzieć jaki to numer katalogowy?
    gdyby ktoś nie wiedział - jest to pianka, osłonka, wygłuszenie, które jest pod schowkiem przed pasażerem, a nad jego nogami - trzeba ją zdemontować odkręcając 2 plastikowe śrubki, żeby dostać się do filtra kabinowego
    była octa jest bora.. 1.9 TDI AJM
    a teraz... znowu octa ;-)

    Komentarz


    • #3
      pawelski, 1Z1 819 593 ( rys. 819-20 poz. 19 ) cena w ASO ok. 40 pln.
      Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
      Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

      Komentarz


      • #4
        podziękował!
        część już zamówiona, ale muszą Panowie w Plichcie sprowadzić z Czech
        była octa jest bora.. 1.9 TDI AJM
        a teraz... znowu octa ;-)

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X