Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Diagnozowanie auta

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Diagnozowanie auta

    Oj Toruń piękne miasto Polecam. a pizza na rynku to cudo niestety nazwy nie pamiętam ale polecam Nie na samym rynku a w bocznej ulicy ...Kobita jak pierwszą podała to padłem a dwie zamówiłem. I pamiętam jej oczy gdy powiedziałem że dwie poproszę
    Ot takie wspomnienie... Polecam Toruń...
    Sorry że nie z tematem...

  • #2
    [O2] Diagnozowanie auta

    Witam. Chciałbym sie was poradzić i zapytać czym lepiej zdiagnozowac swoją skodę octavie oraz audi a6c6 z 2008 r 3.0 tdi. Dużo jest różnych urządzeń różnego typu. Co byście mi polecili czy lepszy jest jakiś program + kabel na laptopa czy jakiś vag . A wy co podpinacie pod swoje autko żeby np. usunąć błędy , odczytać błędy, przeprowadzić kodowania, zwolnić tylne zaciski hamulca ręcznego bo są elektryczne w a6 i wiele innych rzeczy.
    Mam przeznaczone na to 500 zł . Czy takie urządzenie by sobie z tym wszystkim poradzilo Link. W opisie tego VAGa napisane jest sporo co potrafi ten sprzęt. Chciałbym żeby można było dużo rzeczy robić. Pomocy. Pozdrawiam . A ten temat czytałem jakby co Forum - Octavia Club Polska

    Komentarz


    • #3
      Kup kabelek VCDS od uzytkownika innova. Pelny soft, ktorym wszystko zdiagnozujesz, pokodujesz sterowniki itd. Chyba wszyscy to uzywaja. 140zl z wysylka
      Jest: Kodiaq 2024 2.0 TSI 4x4 DSG Sportline, Nissan Patrol 2.8 1992 Long, Ford Mustang 4.6 V8 2010
      Było: Audi S6 Avant Quattro 4.2 340KM 420Nm,​ Octavia 2 2.0 TDI BMM 230KM 490Nm, Ford Mustang 3.7 2012 350KM, Nissan Patrol 2.8 1995 Long, Opel Astra G 1.6

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez McGan
        Kup kabelek VCDS od uzytkownika innova. Pelny soft, ktorym wszystko zdiagnozujesz, pokodujesz sterowniki itd. Chyba wszyscy to uzywaja. 140zl z wysylka
        . A czy ten programik jest po polsku ? I czy obsłuży również audi i cofanie tylnych zaciskow. A co sądzisz o tym VAGU co podałem w linku

        Komentarz


        • #5
          Oprogramowanie jest po angielsku, poradzi sobie z hamulcem postojowym.

          Tutaj masz podobny skanerek ciut taniej:
          Error
          // Podstawowa Diagnostyka VAG // Odczyt PIN Immo // OP-COM //
          ------------------------------------------------------

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez K_Popiel
            Oprogramowanie jest po angielsku, poradzi sobie z hamulcem postojowym.

            Tutaj masz podobny skanerek ciut taniej:
            Error
            . Co będzie lepszym rozwiązaniem. Ten skaner co teraz podałes link czy VCDS . I co będzie wygodniejsze. Rozumiem że ten skaner i VCDS mają takie same mozliwosci i funkcję.

            Komentarz


            • #7
              Moim zdaniem VCDS ma więszą funkcjonalność, bez dwóch zdań. Jest jednak jedno ale. Oryginalny VCDS to wydatek 1760 zł, tutaj masz oryginalny legalny skaner za 380 zł. Można oczywiście tak jak napisał McGan, zakupić kabelek od forumowicza innova, sam takowy posiadam i potwierdzam że działa i to całkiem dobrze
              // Podstawowa Diagnostyka VAG // Odczyt PIN Immo // OP-COM //
              ------------------------------------------------------

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X