Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prawidłowe działanie wentylatorów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Prawidłowe działanie wentylatorów

    Tak jak temacie zamienię silniczek VW/Audi/Skoda 1J0907511 na silniczek 1J0907511A.

    Lub ewentualnie sprzedam Link
    180 powodów do uśmiechu - RS Batman

  • #2
    Prawidłowe działanie wentylatorów

    Możecie mi wyjaśnić jak powinny działać wentylatory przy chłodnicy przy załączonej klimie, jak włączę klimę to żaden wentyl się nie kręci, kiedy w aucie po prawej stronie słychać głośniejszy świst załączają sie oba ale tylko na chwile, po jakimś czasie znowu to samo itd

    Komentarz


    • #3
      Przy załączonej klimatyzacji powinny się kręcić oba wentylatory, na pierwszym wolniejszym biegu.
      // Podstawowa Diagnostyka VAG // Odczyt PIN Immo // OP-COM //
      ------------------------------------------------------

      Komentarz


      • #4
        U mnie przy włączonej klimie krecą sie 2 cały czas bez przerwy.

        Komentarz


        • #5
          a macie klimatronik??może to od niego zależy, ja mam zwykłą klime manualna,ewentualnie gdzie szukac przyczyny

          Komentarz


          • #6
            kiedys magicy od klimy dodali mi za duzo czynnika chlodzacego i mialem podobne objawy (wentyle sie nie wlaczaly, a jak juz to na chwilke i pozniej ponownie wylaczaly, dodatkowym objawem byly dodatkowe wibracje na pedalach)

            ostatecznie podjechalem do bardziej renomowanego zakladu gdzie umiescili mi wlasciwa ilosc czynnika i jak reka odjal...

            (tak sie skonczylo oszczedzenie 20zl)
            President Johnny II + President Florida/ ML-145
            O1 - 122KM@141KM 261Nm@303Nm By Rogalotti
            OII - 140KM@178KM 320Nm@374Nm By CompSport

            Komentarz


            • #7
              sadz, że klima nie była nabijana juz spro czas, a i nie chclodzi aż tak dobrze

              Komentarz


              • #8
                Ja mam klimę manualną i jak już pisałem wcześniej po jej włączeniu oba wentylatory pracują.
                // Podstawowa Diagnostyka VAG // Odczyt PIN Immo // OP-COM //
                ------------------------------------------------------

                Komentarz


                • #9
                  W O1 powinny sie krecic dwa na raz. Macher od serwisu klimy zwrocil mi na to uwage, ze jeden wentyl sie nie kreci ten wiekszy. Zawieszone szczotki, 160 zyla poszlo na wiatrak

                  Komentarz


                  • #10
                    no właśnie ja tez miałem zatarty ale ten mały, wymieniłem i jest jak pisałem wyżej

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez K_Popiel
                      Przy załączonej klimatyzacji powinny się kręcić oba wentylatory
                      Zamieszczone przez K_Popiel
                      Ja mam klimę manualną i jak już pisałem wcześniej po jej włączeniu oba wentylatory pracują.
                      sam to przerabiałem. ASO i inne prywatne serwisy upierały się, że lata tylko jeden - mały. Po zagrzaniu dołącza się duży. Ale jak op...łem ASO po znalezieniu wątku na forum OCP, to okazało się, że po włączeniu klimy manualnej mają chodzić dwa. Po wymianie dużego (jest to typowa usterka w O I po kilku latach) kręcą się oba.
                      Zamieszczone przez aro333
                      W O1 powinny sie krecic dwa na raz
                      pozdrawiam - Darek

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X