Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przednie lampy w L&K i zwykłej ..różnice?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przednie lampy w L&K i zwykłej ..różnice?

    W sumie to dziwna sprawa z tymi odczuciami J@sia.

    Z uwagi na duzy moment obrotowy w dieslu samochody te sprawiaja wrazenie, ze sa szybsze niz w rzeczywistosci sa.

    Z reguly kazdy kto jedzie pierwszy raz dieslem nawet seryjnym i nawet niezbyt mocnym jest zaskoczony, ze te auta sie tak dobrze zbieraja.
    Pamietam nawet taka sytuacje jak do Mastersa przyjechal czlowiek Octavia 110TDI, ktora wlasnie kupil (nie bylem przy tym tylko mi opowiadal) i stwierdzil, ze niezlego kopa ma ten TDI, ale moznaby go jeszcze dlubnac.
    Po zmierzeniu na hamowni okazalo sie, ze auto ma z 60PS czy cos kolo tego. :lol:
    Do wymiany poszedl chyba przeplywomierz, zeby samochod wrocil do formy + program na ponad 140PS.
    Skoro 60PS dla niego niezle jezdzilo to po tych zabiegach z pewnoscia "przednia szyba wpadla do srodka i uciela mu glowe..." :lol:


    W kazdym razie takie wrazenia sa zasluga charakterystyki pracy doladowanego diesla.
    Tu mamy wypowiedz, ktora jest dosc nietypowa.

    Porownanie do mulowatosci Poloneza powoduje, ze mam wrazenie, ze to w ogole jakas prowokacja... :lol: :lol:

    Ale sie rozpisalem... :roll:

  • #2
    Przednie lampy w L&K i zwykłej ..różnice?

    w modelu do 08.2000 r..były jakies róznice w p.lampach? bo gdzieś słyszałem ze tak......jak tak to jakie ?

    Komentarz


    • #3
      W L&K mają gładkie szkło. Innej różnicy nie zanotowałem. Pasują idealnie.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez QBA
        W L&K mają gładkie szkło. Innej różnicy nie zanotowałem. Pasują idealnie.
        jest też zupełnie inaczej wyprofilowany kształt "odbłyśnika" (nie wiem, jak to się fachowo nazywa k ). Szkła pasują idealnie.
        + to lans,
        - to fakt, ze świecą niewłaściwie. nie jest jednak tragicznie k

        Pozdr,
        BP
        była mocna Octa, a jest konik
        Greckie Delikatesy

        Komentarz


        • #5
          - to fakt, ze świecą niewłaściwie. nie jest jednak tragicznie
          U mnie świecą b. dobrze. Dużo lepiej niż zwykłe lapy (Żarówki Philips Blue Vision).

          Komentarz


          • #6
            oki dzieki. ...gdzie takie lampy mozna dorwać? przypuszczam ze kierunki tez są inne?

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez QBA
              - to fakt, ze świecą niewłaściwie. nie jest jednak tragicznie
              U mnie świecą b. dobrze. Dużo lepiej niż zwykłe lapy (Żarówki Philips Blue Vision).
              żarówki nie mają tu dużego znaczenia. chodzi o snop światła. niewłaściwy w porównaniu do tej lampy z seryjnym szkłem k jednak nie na tyle zły, aby nie dało się jeździć. również nie oślepia innych k
              była mocna Octa, a jest konik
              Greckie Delikatesy

              Komentarz


              • #8
                oki dzieki. ...gdzie takie lampy mozna dorwać?
                U mnie światła zmienił mój ojciec, gdy jeszcze używał Octafki. Kupił je w ASO. Ceny jednak nie pamiętam, gdyż było to prawie 5 lat temu.

                przypuszczam ze kierunki tez są inne
                Kierunki też są z gładkiego szkła.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez BaPit
                  Zamieszczone przez QBA
                  - to fakt, ze świecą niewłaściwie. nie jest jednak tragicznie
                  U mnie świecą b. dobrze. Dużo lepiej niż zwykłe lapy (Żarówki Philips Blue Vision).
                  żarówki nie mają tu dużego znaczenia. chodzi o snop światła. niewłaściwy w porównaniu do tej lampy z seryjnym szkłem k jednak nie na tyle zły, aby nie dało się jeździć. również nie oślepia innych k
                  ale rozumiem ze mówisz o przypadku gdy wymieniamy samo szkło? :?:

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez
                    ale rozumiem ze mówisz o przypadku gdy wymieniamy samo szkło? :?:
                    dokładnie tak. dość popularny manewr :wink:
                    była mocna Octa, a jest konik
                    Greckie Delikatesy

                    Komentarz


                    • #11
                      EŁ napisał:
                      ale rozumiem ze mówisz o przypadku gdy wymieniamy samo szkło?


                      dokładnie tak. dość popularny manewr

                      Aha... To zaszło małe nieporozumienie, bo ja mam wymienione całe światła. 8)

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez QBA
                        Aha... To zaszło małe nieporozumienie, bo ja mam wymienione całe światła. 8)

                        widać trochę zamieszałem k k :diabelski_usmiech :szeroki_usmiech
                        była mocna Octa, a jest konik
                        Greckie Delikatesy

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X