Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki interfejs VAG do 1.9 AGR?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki interfejs VAG do 1.9 AGR?

    Zamieszczone przez krzy
    jak sie odlączy zawor elektromagnetyczny sterujacy EGR to hałas zanika
    Czyli wychodziloby na to ze nadcisnienie z dolotu ucieka przez zawor EGR do wydechu (cos jak blow off w benzynie) i stad ten halas.

  • #2
    Jaki interfejs VAG do 1.9 AGR?

    Witam. Mam pytanie jak w temacie. Nie wiem czy juz było bo nie mogę znaleźć. Chodzi mi o VAG do kompa. Jaki polecacie, z jakiej firmy, taki który na pewno będzie chodził z AGR 2000 r. Czy można nim ustawić sterownik komfortu (ryglowanie drzwei itp)? Czy ze strony Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji bedzie chodził? Pisali, ze bedzie ale nie ten na transoptorach(czy coś takiego) tylko ten drugi, zwyklejszy. Ale wolę sie tutaj dowiedzieć. Pozdrawiam.

    Komentarz


    • #3
      Tutaj: http://obd2.pl/obd2/index.php dowiesz sie chyba wszystkiego.
      "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
      Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

      STOP ECO-TERRORISM!

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Purchawa
        Tutaj: http://obd2.pl/obd2/index.php dowiesz sie chyba wszystkiego.
        Tak czytam i czytam i nie wiem ktory ops: (moze zamalo przeczytalem :wink: )
        A ktory wy polecacie ?
        TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
        SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
        SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

        Komentarz


        • #5
          Ja mam na transoptorach kupiony na allegro i jestem zadowolony.
          Na razie nie trafilo mi sie auto, ktorego nie moglbym zdiagnozowac, a troche juz ich sie przewinelo.

          Jedyny problem jaki mialem, to przerwala mi sie jedna zyla w kablu i musialem go wymienic (sam kabel znaczy sie).
          TDI 205PS

          Komentarz


          • #6
            A u kogo kupowałeś? I w jakiej cenie? Bo co interfejs to inna cena. Pozdrawiam.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Forest
              A u kogo kupowałeś? I w jakiej cenie? Bo co interfejs to inna cena. Pozdrawiam.
              Kupowalem u tego czlowieka:
              Link

              Ceny dokladnie nie pamietam, ale chyba 99PLN. Dostalem tez soft w tej cenie.
              TDI 205PS

              Komentarz


              • #8
                a czy przez ten interfejs jest mozliwosc zczytania/zapisania programu z komputera pokladowego? pytam bo mam w swoim chevrolecie takie samo gniazdo i taki sam standard... mozna tego cheviego fajnie pozmieniac (np predkosciomierz) tylko niestety nie poprzez zmiane jednej funkcji tylko przeslanie calego programu....
                1,9TDi ASV/VP - było - 117HP/252Nm, teraz jest ??? ALIGATOR

                Komentarz


                • #9
                  A czy ma ktos moze jakas instrukcje z kodami, co i gdzie pozmieniac??
                  Musze zainstalowac w aucie nowa stacyjke i trzeba ja zaprogramowac, ale nie wiem na razie jak Stacyjke juz mam, sofcik tez jakis mam, ale nie moge nigdzie znalezc co i jak pozmieniac.
                  Pozdrawiam
                  Radek

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X