Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

VAG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • VAG

    u mnie przy 170 km/h ma rowne 3.500 rpm i wydaje mi sie, ze mozna spokojnie tyle w trasie jezdzic, ale przyznaje Ci racje, ze 6. bieg by sie przydal.

  • #2
    VAG

    Czy istnieje wersja VAG'a po angielsku na komputra :?:

    Do tej pory udalo mi sciagnac tylko po niemiecku, a ze niemiecki to nie jest "cywilizowany" jezyk :wink: to nie wiele z niego rozumiem.
    bylo: Octa I Combi TDI+MTKATOWICE
    Jest: 170/365@204/430... cos tam jezdzi :twisted:
    Perfect service by DobryGrzesWawa

    Komentarz


    • #3
      Istnieje nawet polska

      BTW: Domyslam sie, ze chodzi Ci o program o nazwie vag-com?
      TDI 205PS

      Komentarz


      • #4
        Re: VAG

        Zamieszczone przez Jackal
        Czy istnieje wersja VAG'a po angielsku na komputra :?:

        Do tej pory udalo mi sciagnac tylko po niemiecku, a ze niemiecki to nie jest "cywilizowany" jezyk :wink: to nie wiele z niego rozumiem.
        Poszukaj mułkiem. :chytry

        A propos: Może byśmy wymienili sie doświadzczeniami z zabawy VAG-COM-em? Na początek pytanko: Czy można coś zmienić używając VAG-COM-a w naszych Octavkach?

        Komentarz


        • #5
          Mozna nawet cos popsuc Ja ostatnio przez przyapdek wlasnie popsulem i do dzis nie udalo mi sie naprawic, bo nikt nie umie mi pomoc, a zmienilem parametr soft coding i teraz licznik pokazuje mi zle obroty
          Pozdrawiam
          Radek

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Radkow
            Mozna nawet cos popsuc Ja ostatnio przez przyapdek wlasnie popsulem i do dzis nie udalo mi sie naprawic, bo nikt nie umie mi pomoc, a zmienilem parametr soft coding i teraz licznik pokazuje mi zle obroty
            Powiedz co zmieniłes krok po kroku. Jak bede mial chwilę też może coś popsuje. :lol: I jakich kabelków i softu używasz?

            Komentarz


            • #7
              Re: VAG

              Zamieszczone przez Masmo
              Czy można coś zmienić używając VAG-COM-a w naszych Octavkach?
              Mozna np. zmieniac ustawienia ukladu komfortu:
              Forum - Octavia Club Polska
              TDI 205PS

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Masmo
                Zamieszczone przez Radkow
                Mozna nawet cos popsuc Ja ostatnio przez przyapdek wlasnie popsulem i do dzis nie udalo mi sie naprawic, bo nikt nie umie mi pomoc, a zmienilem parametr soft coding i teraz licznik pokazuje mi zle obroty
                Powiedz co zmieniłes krok po kroku. Jak bede mial chwilę też może coś popsuje. :lol: I jakich kabelków i softu używasz?
                Nie pamietam jakim softem, ale chyba VW-tool czy jakos tak. Wszedlem w modul Immobilaisera i zamiast w login wszedlem w Recode i wpisalem pin do Immo i tym sposobem wartosc pinu wpisala sie w parametr soft-coding i auto przestalo zapalac a jedynie wydawalo z siebie dziwny dzwiek

                Po kilku probach przywrocenia innej wartosci soft coding udalo sie cos wpisac i samochod zapalil, ale obrotomierz zle teraz pokazuje. Teraz szukam jakiegos speca w Lodzi, co mi to posklada do kupy i zaprogramuje nowe kluczyki i zalozy nowy licznik do mojej Octy, ale nie moge nikogo znalezc a do W-wy mam na razie za daleko
                Pozdrawiam
                Radek

                Komentarz


                • #9
                  a do W-wy mam na razie za daleko
                  Janki ciut blizej :twisted:

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X