Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przewód do pompy paliwa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przewód do pompy paliwa

    Witam,
    Wczoraj dotarły do mnie 3 z 4 zamówionych smyczek. Są bardzo fajowskie wiec natychmiast domownicy je rozdzielili. Czekam na 4tą sztukę i z dużą chęcią domówiłbym jeszcze ze 2 szt :diabelski_usmiech

    Dzieki !

  • #2
    Przewód do pompy paliwa

    Czy ktoś posiada schemat instalacji elektrycznej Oktavi, bo właśnie zakupiłam sobie Oktavie 1,6 i chciałam sobie zabezpieczyć autko przez odcięcie zasilania do pompy paliwa.
    Chyba że ktoś wie którendy ten przewód przebiega do tyłu i jaki ma kolor
    bardzo proszę o pomoc
    pozdrawiam
    roberta
    pozdrawiam
    roberta

    Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

    http://chomikuj.pl/Roberta9

    Komentarz


    • #3
      Bliżej będzie jak skupisz sie na skrzynce z bezpiecznikami lub przekażnikami od pompy paliwowej.
      O I złota w kombi 1.6 BFQ - od tego Tu się zaczęło
      KIA Carens 2.0 CRDI - przerwa na kawę ....
      O III czarna liftback - reaktywacja

      Komentarz


      • #4
        W poprzednim aucie miałam blokade sensorową która odcinała zasilanie do pompy paliwa. Podczas 12 letniej eksploatacji miałam cztery próby kradzieży, za każdym razem ujechali, najdalej sto metrów i auto zostało porzucone.
        Blokowanie przy skrzynce bezpiecznikowej czy przekaźnika pompy paliwa jest zbyt proste do pominięcia.
        Dlatego chcę założyć taką blokade w Oktavi
        pozdrawiam
        roberta
        pozdrawiam
        roberta

        Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

        http://chomikuj.pl/Roberta9

        Komentarz


        • #5
          W takim razie dostań się do samej pompy i tam przetnij kabelek i włącz w niego przekaźnik.
          Sam przekaźnik możesz umieścić gdzie tylko chcesz, ale warto w takim miejscu, abyś np. oddając autko do warsztatu mógł łatwo "zdjąć' powyższą blokadę. :lol:
          Nie zasuwam ! Prędkość zabija ! Włącz myślenie.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X