Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

objechałem TDCi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • objechałem TDCi

    Zamieszczone przez Purchawa
    No chyba, zeby wozic "klocki" w bgazniku i podstawiac pod kola
    Niestety jest szansa ze Ci te klocki spod kol ukradna :wink: :lol:

    BTW:
    moje jest wyprodukowana w ostatnich dniach grudnia 2004 i jak na razie (tfu tfu tfu) pozbawiona jest usterek o ktorych piszecie. Przebieg juz ponad 5000km.
    Skoda octavia combi 1,9tdi L&K
    Przebieg 212000

  • #2
    objechałem TDCi

    Dzisiaj rano jak odwoziłem moją panią do pracy to zauwazyłem dwa autka c-maxa i punciaka strasznie im się spieszyło więc :diabelski_usmiech pomyslałem sobie k no i na następnych swiatłach byłem już obok c-maxa stalismy jako pierwsi. Facio (druga młodość) z c-.. obcinał mnie wzrokiem no i zaczeło się wystartował pierwszy na 2 był minimalnie szybszy ale po zapięciu 3 został odsadzony próbował jeszcze ciągnąć za mną ale chyba mu zdrowy rozsądek zaświtał szybciej niż mi ops: . Ale i tak się cieszę bo pomimo 105 kucy i tak mogę utrzeć niektórym nosa :wpysk:

    A gostek teraz pewnie sobie duma A MOGŁEM NABYĆ OCTAVIĘ!!!

    PRZYZNAJE, ŻE TAKIE WYGŁUPY NIE SĄ NAJMĄDRZEJSZE ALE CÓŻ CZASAMI ...
    OKTA II 105/250 ELEGANCE /SERIA - NARAZIE
    www.cb-radio.pl

    Komentarz


    • #3
      Octavia gora :diabelski_usmiech.
      Ciekawe jaki mial silnik 109 czy 136KM :?: .
      Jezdzilem 136-konnym C-Maxem i 407 - ten silnik jest moze i cichy ale malo dynamiczny (jak na 136 KM). Wydaje mi sie, ze Mondeo TDCI 130KM duzo lepiej przyspiesza.

      Komentarz


      • #4
        Gratuluje killa
        Ja ostatnio polowalem na tdci siakies i pare razy udalo sie i focusa i
        mondka pogrążyc..... :lol:

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez dede_adam
          Gratuluje killa
          Ja ostatnio polowalem na tdci siakies i pare razy udalo sie i focusa i
          mondka pogrążyc..... :lol:
          W Focusie TDCI najwiecej co moze byc to 115/250(285oveboost)... wiec to zaden konkurent.
          Kolega ma takiego focusa wiec wiem jak to jezdzi tez od strony kierowcy... a w zasadzie nie jezdzi :-(
          BTW: W Focusie to by sie przydal TDCI 130KM z Mondeo to by sie przyjemnie smigalo... bo co jak co ale zawieszenie w Foce to jest od wielu lat bardzo dobre (a VAG dopiero teraz w kompaktach wielowahaczowe zastosowal :szeroki_usmiech )
          A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X