Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

przeczyszczacze do wtrysków

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • przeczyszczacze do wtrysków

    Zamieszczone przez Maicroft
    Na jakiej zasadzie dziala to powiadomienie, gdzie jest odbiornik, bo nadajnik w aucie. Takie zestawy na tej czestotliwosci w pilotach maja zasieg od 10-200m, wiec tez nie jest jakos super, chyba ze mamy to polaczone via gsm
    zasięg ma to do 1200 metrów ( u mnie działa na około domu w promieni 500 metrów) a zapewnia to odbiornik radiowy superheterodynowy 433MHz koszt około 100zł
    odbiornik znajduje się w domu, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby odbiornik był przenośny (kieszonkowy w technologi smd)


    Jak chcecie to mogę więcej opisać zasade działania układu, do czego służą poszczególne cześci.

    djczas niestety nie mogę bo wyjeżdzam za granice ale może w kwietnu po Świętach

    poadrawiam
    roberta

  • #2
    przeczyszczacze do wtrysków

    ostatnio na stacji zauważyłem coś takiego jak płyny do przeczyszczania wtrysków. chciałbym sie zapytac czy jest sens inwestowac w cos takiego oraz czy nadają sie one do silnika ASV czy może tylko do tych PD??

    Komentarz


    • #3
      rk86, ja polecam motor life.
      Wlać buteleczkę do baku, zalać gnojem i niech coś tam wyczyści itp.
      Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
      Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
      BMW serii 3... Radość z jazdy.

      Komentarz


      • #4
        czy są dostepne do benzyniaków ?
        i jest sens stosowania ?

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez tomi98
          czy są dostepne do benzyniaków ?
          i jest sens stosowania ?
          są typowe preparaty do silników benzynowych np. firmy STP. Kiedyś w sezonie zimowym parę razy stosowałem. Nie polecam do starszych aut. Znam przypadek zastosowania takich preparatów w kilkuletnich autach, gdzie skończyło na problemamach z wtryskami.
          Nie tankowac paliwa w CPN-ach po GS-sowskich, to obejdzie się bez...

          [ Dodano: Sob 16 Gru, 06 19:49 ]
          Zamieszczone przez rk86
          ostatnio na stacji zauważyłem coś takiego jak płyny do przeczyszczania wtrysków. chciałbym sie zapytac czy jest sens inwestowac w cos takiego oraz czy nadają sie one do silnika ASV czy może tylko do tych PD??
          jak nic się nie dzieje z silnikiem, polecam na stacjach zapłacić za rachunek, kupić batonika na drogę. Nie zawracaj sobie rk86 tym głowy.
          O I złota w kombi 1.6 BFQ - od tego Tu się zaczęło
          KIA Carens 2.0 CRDI - przerwa na kawę ....
          O III czarna liftback - reaktywacja

          Komentarz


          • #6
            tak tez myślałem ale wolałem zapytac. Dzięki za pomoc

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X