Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kontrolka temperatury silnika / poziomy plynu chlodzacego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez Arek
    jak mi jeszcze raz sie zaswieci to przetestuje akcje z dolaniem płynu,mam nadzieje ze sie uda
    Na pewno się uda. U mnie teraz już 2 raz musiałem dolać płynu (teraz przy -20C w nocy) płyn strasznie się kurczy, jak się robi cieplej to znowu go więcej
    A6 Avant 1.9 TDI AVG - przedlift
    AR 156 SW 1.9 JTD 16V - półlift
    O1 Combi 1.6 MPI BFQ - polift
    -------------------------------------------------
    Dysponuję kasownikiem do poduszek VAG

    Komentarz


    • #27
      odgrzeję kotleta no może nie dokońca w tym temacie ale związane

      Byłem dzisiaj u magika który wymieniał mi chłodnicę , jako że auto sprowadzione nie wiadomo jakiej jakości mam płyn , więc przy okazji zanabylem koncentrat G12+ aby zmienić przed zimą (4 litry a myślę wrazie "W" bede miał) Pojechałem ci na warsztat , zostawiłem auto, nową chłodnicę , 4 litry koncentratu i 4 litry destylowanej. Poinformowałem "Fachowców" profilaktycznie że jest to koncentrat i miesza się go 1 do 1-go.
      Odbieram autko , chłodnica zmieniona , pytam się ile płynu weszło ? A oni mi na to że wszystko (myślę sobie Ku...a jakim sposobem można wlać tam 8 litrów płynu ) a gość mi oddaję 2 litry destylowanej :roll:

      Pytanie moje jest takie czy nie będzie z tym problemów i czy płyna w takim stężeniu mi nic nie przeźre (na opakowaniu jest napisane że troszku żrący) ??

      Komentarz


      • #28
        Wg mnie nie powinno nic przeżrec, ale za to mozesz smiało jechać na Czukotkę albo Antarktydę
        Teraz xenony by krzynol

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez bogusg
          Wg mnie nie powinno nic przeżrec, ale za to mozesz smiało jechać na Czukotkę albo Antarktydę
          he he na Czukotke pojadę jak nabędę łańcuchy
          Czyli nic nie będzię czy na wszelki wypadek zmienić stężenie ???

          Komentarz


          • #30
            Nic nie zmieniaj poprostu jak bedziesz musial cokolwiek dolewac to dolej wody destylowanej :szeroki_usmiech

            Komentarz


            • #31
              Witam miałem to samo, w ASO w Poznaniu wymienili mi zbiornik wyrównawczy(w środku jest zamontowany na stałe czujnik,który jest nie wymienialny) i jest ok. Cena zbiornika ok.40 zł. Podobno był zabrudzony.
              Jarekk

              Komentarz


              • #32
                U mnie ten sam objaw, więc nie bede szukał kwadratowych jaj tylko wymienie ten zbiorniczek od razu.
                Jedyna roznica miedzy Waszymi objawami, to taka ze u mnie zapala sie kontrolka plynu ale nic nie brzeczy. Da sie to jakos aktywowac VAGiem ? Kabelek mam tylko jak to wlaczyc ?

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X