Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

montaż alarmu do O1

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • montaż alarmu do O1

    Ja też się przymierzałem do założenia czujnika i trafiłem na bardzo tani zamiennik zaproponowany mi w salonie Skody za 450 zł z założeniem (4x czujnik). Niestety uszkodziłem mój zderzak i kupno czujników musze przełożyć na później... Fakt oryginalny jest potwornie drogi, ale sam kiero zaopatrzenia w ASO zapewniał mnie że nie ma żadnej różnicy.
    Były posiadacz 1.8 Turbo

    Nikt nie tańczy na trzeźwo, chyba że oszalał..

  • #2
    montaż alarmu do O1

    Poszukuje instrukcji, schematu jak zainstalować alarm do Octavii 1,9tdi SLX 2000r.(nigdy nie miała alarmu). Chodzi mi o to jak, gdzie i w które przewody wpiąć się aby chodził alarm, imobilaizer oraz domykanie szyb. Czy jest szansa samemu to zrobić ??? A może dać sobie spokój, niech fachowiec zarobi i się martwi żeby wszystko chulało.

    Komentarz


    • #3
      Ja w Lodzi za zalozenie alarmu z immobilaiserem, domykaniem, czujnikiem wstrzasowym zaplacilem 300pln za wszystko: czesci + robocizna. Chcialem na poczatku sam to zrobic, ale za sama robocizne zaplacilem 120pln, a zajelo to 2 facetom sprawnie 3 godzinki.
      Pozdrawiam
      Radek

      Komentarz


      • #4
        Jak sam montujesz a masz troche wiedzy w tym temacie to jest jeden plus. Wszystkie wiazki i centralki pochowasz w miejscach nietypowych. A wiekszosc alarmow montowana jest na zasadzie syrena w pkt x, centralka w y, przewody poprowadzone droga z.
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Maicroft
          Jak sam montujesz a masz troche wiedzy w tym temacie to jest jeden plus. Wszystkie wiazki i centralki pochowasz w miejscach nietypowych. A wiekszosc alarmow montowana jest na zasadzie syrena w pkt x, centralka w y, przewody poprowadzone droga z.
          a jak kiedyś wjechałem do warsztatu padło pytanie: Ma Pan antynapad? Odp: TAK, Pyt: A gdzie koło fotela czy pod kieorwnicą :niewiem

          Taki OT

          Także najlepiej montować NIE w Skodzie tylko u kogoś kto sie na tym zna i na życzenie pomoże to umiejscowić inaczej .
          Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
          teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
          czarna AR 156 1.8 T.Spark

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X