Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

check swieci sie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • check swieci sie

    piotrek_gdy, gratki moda,
    to ma byc ciszej czy pod cos konkretnego robisz?

  • #2
    check swieci sie

    Witam kolegów mam mały problem, mianowicie sonda w porządku ,czyszczenie przepustnicy + adaptacja , błąd zbyt bogata mieszanka i dalej w porządku! Co zrobić? Pozdrawiam.
    Skoda octavia nowicjusz

    Komentarz


    • #3
      azksat, chyba nic nie zrobisz u mnie też zapalił się check sypie taki sam błąd jak u Ciebie zbyt bogata mieszanka. Usunąłem błąd ale po przejechaniu kilku kmów znowu to samo więc trzeba się przyzwyczaić

      филип
      Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

      Komentarz


      • #4
        Też tak mam. Już się nawet przyzwyczajam. Wymieniłem 2 sondy, przepływomierz i czyszczona była przepustnica. Po wymianach wykasowane błędy. i Najdłużej nie palił się check z 1,5 tyg. A że jestem z tych co nie lubą mieć dodatkowych kontrolek na desce jeszcze szukam rozwiązania tego problemu.

        Komentarz


        • #5
          Najczęściej przyczyną jest przepływomierz. Nie może to być byle jaki zamiennik, potrzebny oryginał, niestety dość drogi.

          Komentarz


          • #6
            Myślę że nie założyłem byle jakiego. Bosch zgodnie z katalogiem ok 350 złociszy mnie kosztował.

            Komentarz


            • #7
              Dziękuje kolegom,chyba pozostało mi się pogodzić z checkem. autko pali na gazie 10 po trasie. W mieście koło 13 literków także uważam że nie jest źle . POZDRAWIAM .
              Skoda octavia nowicjusz

              Komentarz


              • #8
                azksat, Masz LPG? Sprawdz w vagu w grupie hmm bodaj 033 lub 032 będą tam dwie wartości adaptacji długoterminowej, pierwsza wartość na niskich obrotach, druga na wysokich? jakie masz tam wartości? to będzie w %. Co do przepływki to log dynamiczny trzeba zrobić i narysować wykres w excelu , powinien być liniowy z maksymalną wartością koło 6000tys obrotów wynoszącą ~97g/s

                ]"]Link

                ]"]Link

                ]"]Link

                przeplywka była robiona w ruchu ulicznym na 2 biegu wiec początek trochę słaby max 97,57 przy 6200.

                Sondy zalogowane obydwie jednocześnie podczas jazdy, w miarę spokojne rozpędzanie do 4 biegu.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X