Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zasilanie w Octavii I od akumulatora do kabiny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zasilanie w Octavii I od akumulatora do kabiny

    Zamieszczone przez Kris86
    Zamieszczone przez grzesk
    nie mówiąc o skrzyni biegów jeśli ktoś by chciał mieć 6-tkę.
    Jeżeli ktoś podróżuje autostradami (tak jak np. ja) gdzie tylko się da i nie żałuje na to kasy to różnica między 6 biegową a 5 biegową jest żadna.
    I w jednej i w drugiej skrzyni biegów przy 140 km/h masz 3 tys obrotów :-) Nie wiem jak przy niższych prędkościach
    Skoro przy 140 jest tak samo, to gdzie tkwi różnica pomiędzy skrzynią 5b i 6b, oprócz liczby biegów oczywiście ?

  • #2
    zasilanie w Octavii I od akumulatora do kabiny

    Mam problem z pociągnięciem zasilania od aku do kabiny w Skodzie Octavii I Tour. Podpowie ktoś jak i którędy najłatwiej i najszybciej przeciągnąć kable od akumulatora do kabiny ?

    Komentarz


    • #3
      Można przeciągnąć przez otwór którym przechodzi główna wiązka do wnętrza kabiny, patrząc z przodu samochodu, za filtrem powietrza. Można też wymontować "puszkę" z bezpiecznikami, dostać się do wnętrza tej puszki i podpiąć się do bezpieczników od "strony akumulatora". Nie trzeba wtedy przeciągać przewodu przez przegrodę czołową. Można też podpiąć się "od spodu" do gniazda zapalniczki, odpada wtedy montowanie dodatkowego bezpiecznika. Nie wyobrażam sobie, że pociągnięcie przewodu bezpośrednio z akumulatora do wnętrza kabiny nie będzie poprzedzone dodatkowym bezpiecznikiem (zamontowanym na przewodzie, np. około 10 cm od akumulatora). Taki bezpiecznik montuje się bardzo łatwo jako "wiszący" na przewodzie wykorzystując zwykłe konektory z naciągniętą koszulką izolacyjną.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Marian 2
        Można przeciągnąć przez otwór którym przechodzi główna wiązka do wnętrza kabiny
        tak chyba wiekszosc robi, ja pod wzmaka tez tak pociagnalem.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X