Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Montaż lusterek z kierunkowskazami!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Montaż lusterek z kierunkowskazami!

    Heh, zapomniałem wspomnieć, że założyłem, że mam ALH nie na podstawie opinii sprzedawcy, tylko na podst. kodu silnika ale spojrzę jeszcze raz i drugi dla pewności Generalnie nie narzekałbym,gdybym miał ALH- pytanie jak to się stało

  • #2
    Montaż lusterek z kierunkowskazami!

    Chej użytkownicy Skody Octavii 1. Jeżeli ktoś z Was chce zamontować lusterka z kierunkowskazami z Octavii 2 to mam namiary na warsztacik który dorabia plastikowe obudowy. (Ja nie znalazłem nigdzie adapterów do tego typu lusterek). Cały koszt montażu to 240zł ale polecałbym aby samemu dopasować sobie lusterka do nadwozia i zamontować (niestety trzeba rozwiercać w drzwiach otwory pod śruby bo nie pasują) a w warsztaciku dorobić jedynie obudowe to w tedy wyjdzie dużo taniej. Warzsta znajduje się w Dąbrowie Górniczej naprzciwko REALA nr. tel.:605-526-953. Nazwa warsztatu to "AUTOPLASTIK". Z tego co wiem zajmują się też zderzakami itp. Dołaczam fotke z mojego autka aby pokazać jakl to wygląda.
    Skoda Octavia II RS 2.0 Tdi BLACK MAGIC.
    Pozdrawiam Wszystkich klubowiczów!!!

    Komentarz


    • #3
      a nie masz fotki całego auta bo tak to tylko widac same lusterko..... :roll:..ciekaw jestem jak wyglada O1 z tymi lusterkami.....one sa chyba troche wieksze niz seryjne w O1?

      Komentarz


      • #4
        Na razie nie ale zrobie to wsatwie je na forum. Lusterka faktycznie są ciutke większe ale pasują idealnie. Kumpel z bloku też zamontował sobie je do oktawki i jest zadowolony a koleś który ze mną pracuje założył je do cinquecento i powiem Ci że nie wyglądają żle w takim małym autku.
        Skoda Octavia II RS 2.0 Tdi BLACK MAGIC.
        Pozdrawiam Wszystkich klubowiczów!!!

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Michał Dorobisz
          Chej
          Hej Michał :szeroki_usmiech

          Komentarz


          • #6
            No chej! :lol:
            Skoda Octavia II RS 2.0 Tdi BLACK MAGIC.
            Pozdrawiam Wszystkich klubowiczów!!!

            Komentarz


            • #7
              ja mam założone z O II w swojej O I. Fotki zapodałem w topicu dotyczacym zmiany lusterek.

              Michał Dorobisz, czy ta dorobiona obudowa pasuje pod seryjne otwory, czy trzeba przerabiac :?: Jesli ak to i tak nie jest to problem bo mam juz przerobione - otowy itp. A mozesz sie dowiedziec ile by kosztowały same te czarne spody dopasowane do O I :?:
              thx.

              [ Dodano: Nie 21 Sty, 07 13:09 ]
              , tutaj masz fotki mojej skodziny z lusterkami z O II :

              Forum - Octavia Club Polska
              DACAR.team

              Komentarz


              • #8
                Nie bo on tylko nadlewa te plastiki tak aby pasowały do nadwozia. A otwory na śruby to trzeba rozwiercać!
                Skoda Octavia II RS 2.0 Tdi BLACK MAGIC.
                Pozdrawiam Wszystkich klubowiczów!!!

                Komentarz


                • #9
                  Przerabiał ktoś lusterka od O1 na te z kierunkami? Chodzi mi o to zeby tylko przerobić plastiki i wstawić kierunki bez zmieniania lusterek........
                  Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                  Komentarz


                  • #10
                    Michał Dorobisz, a mogłby sie dowiedziec ile by wział za same nadlanie tego plastiku, oczywiscie obu stron I ile by to trwało ??
                    DACAR.team

                    Komentarz


                    • #11
                      Jak będe kiedyś u niego to się spytam ale jak chcesz wiedzieć już teraz to to jest numer tel.605-526-953 do tego gościa co to robi. Jeśli chodzi o czas to ja zawiozłem mu auto rano na 8 a o 17 miałem auto do odbioru, tylko że ja nie doroabiałem sobie sam otworów więc on robił mi wszystko.
                      Skoda Octavia II RS 2.0 Tdi BLACK MAGIC.
                      Pozdrawiam Wszystkich klubowiczów!!!

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X