Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wycie/buczenie słyszalne w kabinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wycie/buczenie słyszalne w kabinie

    Ostatnio jak mialem jeszcze 10km zasiegu to wlalem 49,5l

  • #2
    wycie/buczenie słyszalne w kabinie

    Skoda octavia Tour 1, MPI, z gazem fabrycznym 2009r, przejechane 86tys
    Jaka moze byc przyczyna wycia/buczenia, które słychać przede wszystkim w kabinie? Gdy włączam silnik już słyszę to buczenie, jak sie jedzie nie słychać tego, tylko jak się stoi właśnie.

    Bylismy z tym już u 2 mechaników, żaden nie podaje 100%diagnozy: wymieniony został pasek alternatora - dalej buczy; teraz diagnoza że to może pompa paliwa, kupiliśmy silniczek pompy. który podobno się wymienia - w przyszłym tygodniu mechanik ma to wymienić, ale nie jestem przekonana, buczenie słychać bardziej z przodu, a pompa z tyłu jest....

    Co może jeszcze tak buczeć?

    Dodam, że ostatnio wymienialiśmy część w termostacie, która padła po wakacyjnych wojażach, czy taka jazda po autostradzie z dużą prędkością mogła coś jeszcze wykończyc??

    Komentarz


    • #3
      Dołączam do klubu u mnie też słychać buczenie.
      Wydaje mi się ze głos dochodzi z prawej strony i raczej na pewno nie jest to pompa paliwa, w lato suszyłem wnętrze auta i jeździłem bez tylnej kanapy, pompa ma inny dźwięk.

      Komentarz


      • #4
        W najbliższym tygodniu będziemy wymieniać silniczek pompy paliwa, koszt 120zł +robocizna.
        mam nadzieję, że buczenie zniknie. Dziś odsuwaliśmy tylnia kanapę i tapicerkę i wydaje się ze to ta pompa tak buczy, podobno te silniczki w pompach lubią się wycierać i dają wtedy taki objaw, gdybyśmy chcieli wymienić całą pompę to jest to koszt około 800zł za oryginał.
        Odezwę się jak wymienią silniczek.

        [ Dodano: Czw 03 Paź, 13 19:39 ]
        Jesteśmy po wymianie tego silniczka, który jest w pompie paliwa. I porażka
        Nie dość, że w aucie dalej słychać to buczenie to jeszcze mam odczucie, ze po wymianie tego zakichanego silniczka coś nie tak jest z tą pompą.

        Po przyjeździe od tego mechanika słychać było przy pompie jakby coś na chwilę się włączało a za chwile wyłączało, mąż pojechał od razu do niego, ale potem juz nie było tego słychać.

        Teraz wynika że niepotzrebie ruszana była ta zakichana pompa paliwa, bo nie dość ze w aucie dalej słychać buczenie to jeszcze wygląda na to, ze może dłubiąc i "naprawiając" ją coś popsuł.
        Jestem już tym załamana :cry:

        Nie wiem czy mamy pecha do mechaników czy co jest grane??? :?

        Moze ktos poleci jakiegoś naprawdę dobrego, dokładnego mechanika w Krakowie. takiego który jest dokładny i nie odpuszcza??

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X