Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wkład lusterka Fotochromatycznego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wkład lusterka Fotochromatycznego

    Przynajmniej niedowiarkom udowadnia to, że kolega Irek nie koloryzuje tylko faktycznie tyle jeżdżą, co wydaje się nienormalne. :| Podobnie jak kolesie co podjeżdżają u mnie w pracy i wożą kolejarzy Lotosu.

  • #2
    Wkład lusterka Fotochromatycznego

    Witam, czy ktoś jest mi w stanie pomóc w zdobyciu lewego wkładu lusterka do octavii II 2004 z ściemnianiem. Dzwoniłem do serwisu i dowiedziałem się że nie ma w kraju ani jednej sztuki.
    A cena to 1300 pln , serwisant sam był w szoku. Powiedział że upewni się i oddzwoni. Czekam...

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez obiata
      serwisant sam był w szoku
      jak to w ASo zazwyczaj bywa
      szukaj na allegro ale .... bardzo ciężko do przedlifta dostac bo malo było montowanych
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz


      • #4
        obiata, tu masz dwie aukcje
        Link (Akurat jestem w pracy i nie widzę zdjęć na tej aukcji ale po opisie domyślam się, że wkład jest właśnie do O2 przed FL)
        Link

        Komentarz


        • #5
          bohen, druga aukcja jest opisana jak do RSa- jeśli tak jest faktycznie to jest inne zabarwienie szkła niż do zwykłej

          wkłady do SII są takie same jak do polifta?
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez bohen
            obiata, tu masz dwie aukcje
            Link (Akurat jestem w pracy i nie widzę zdjęć na tej aukcji ale po opisie domyślam się, że wkład jest właśnie do O2 przed FL)
            Link
            kable do fotochromu idą, więc jest

            Komentarz


            • #7
              Dziękuje bardzo, któreś na pewno wybiorę. Dzisiaj jest jutro dzwonie. pzdro.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X