Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Regeneracja turbin

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Regeneracja turbin

    kristophe,
    było wielel razy
    Forum - Octavia Club Polska

    Forum - Octavia Club Polska

    olej zalecane jest wymienić co 15 tysięcy, niektórzy wymieniają co 10 tysięcy.
    ja wymieniam co 15 tysięcy i jeżdżę na MOTULU

  • #2
    Regeneracja turbin

    CHEJ posiadacze samochodów z TURBO! Ostatnio nawalił mi "zawór podciśnieniowy regulujący położenie łopatek turbiny", niestety nigdzie nie mogłem go dostać. We wszystkich warsztatach regenerujących turbiny nie mieli tego jako osobną część tylko razem z całą turbiną a bez sensu jest kupować całą turbinę skoro uszkodzona jest tylko jej część w dodatku taka której wymiana trwa 30min. Dostałem ten zawór dopiero od warsztatu znajdującego się we Wrocławiu. To jest numer telefonu:608-358-981. Gorąco polecam ten warsztat wszystkim mającym podobne problemy. Przesyłka dotarła w ciągu 2 dni, na część dostałem rok gwarancji (zawór jest używany), facet powiedział, że gdyby coś się z nim działo przyśle inny! POZDRAWIAM WSZYSTKICH KLUBOWICZóW!!!
    Skoda Octavia II RS 2.0 Tdi BLACK MAGIC.
    Pozdrawiam Wszystkich klubowiczów!!!

    Komentarz


    • #3
      Ile płaciłeś za ten zawór? Można go kupić na giełdzie w Gliwicach,ale wcześniej trzeba go zamówić u przedstawicieli firm regenerujących turbiny.

      Komentarz


      • #4
        moze podasz nazwe i adres firmy, bedzie latwiej kojarzyc niz po samym telefonie :lol:
        VW Golf V 193KM 413NM

        Komentarz


        • #5
          Michał Dorobisz, od takich tematow jest osobny watek:
          Forum - Octavia Club Polska


          ponadto polecam sprawdzenie pisowni slowa:
          Zamieszczone przez Michał Dorobisz
          CHEJ
          nasza droga: www.wpzs.pl

          Komentarz


          • #6
            Co do nazwy i adresu tej firmy to nie wiem bo ja to wszysko zamawiałem telefonicznie. Płaciłem za ten zawór 150zł. Dzięki panie Jabar1975 za podpowiedż o miejscu umieszczania takich tematów, a co do pisowni słowa "hej" ops: !!!
            Skoda Octavia II RS 2.0 Tdi BLACK MAGIC.
            Pozdrawiam Wszystkich klubowiczów!!!

            Komentarz


            • #7
              Michał Dorobisz, czesc kolego.mógłbys mi opisać twoje problemy z turbinką?mam od jakiegoś czasu kłopoty z nią i szukam sposobu. na 3 biegu po przekroczeniu 3tys obr zdarza mi się że turbina sie wyłącza.po wyłączeniu silnika i ponownym odpaleniu turbina się załącza aż znowu przekracza 3tys z kawałkiem obrotów i znowu notlauf..dzieki za wszelkie wiadomości,pozdrawiam .grzegorz.

              Komentarz


              • #8
                gregsw, Uzyj opcji szukaj i wpisz słowo notlauf. Wyskoczy Ci sporo tematów, ale jeśli poświęcisz chwilę, to znajdziesz wszystko co Cie interesuje.

                Ten problem powtarza sie tak czesto, ze nie ma potrzeby pisania wszystkiego jeszcze raz.

                W razie problemow ze znalezieniem - zapraszam na priv.
                TDI 205PS

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X