Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z listwa zderzaka octavia kombi przed fl

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z listwa zderzaka octavia kombi przed fl

    Neoradek ma, pogadaj z nim.

  • #2
    Problem z listwa zderzaka octavia kombi przed fl

    Witam wszystkich. Jakiś czas temu ktos naruszył moje autko. Uszkodzony został zderzak i lewa tylna cwiartka. Jakis czas temu auto wrociło od blacharza- zderzak został sklejony, reszta naprawiona. Brakowało mi tylko listwy która jest zaraz pod klapa bagaznika na zdezaku. Dzisiaj listwa przyszła, zamontowałem ja i niestety... nie moge zamknac klapy bagaznika. Okazało sie ze miedzy zderzakiem a klapą jest bardzo mało miejsca... Czy moge coś z tym zrobic? Da sie jakos obniżyc zderzak? Może ktos miał podobny problem, moze poprostu czegos niewcisnałem??

    Komentarz


    • #3
      amoze zderzek sie odkształcł :?: poszedł do góry :?: Ta listwe kupiłes oryginalna czy jakis zamiennik :?: Jesli zamiennik to posszukaj oryginalnej i sprawdz-moze jest kijowo dopracowana/dopasowana.
      DACAR.team

      Komentarz


      • #4
        Listwa jest orginalna. Wydaje mi sie ze cos nie tak jest ze zderzakiem a wlasciwie jego montarzem. Jesli niema listwy miedzy tylna klapa a zderzakiem jest ok. 1 mm odleglosci. Poza tym zderzak raczej jest ok jesli chodzi o kształt. Delikatnie był uszkodzony jego bok pod lewa cwiartka. Został sklejony.

        Komentarz


        • #5
          musieli źle spasować zderza.. podjedź i poproś o korektę
          OII Golas ale z 1.9 TDI BXE

          Komentarz


          • #6
            Dzieki. Jutro do nich podjade. Zobacze co powiedzą. Dzisiaj dzwonilem i mowili ze nie mają czasu i że mam próbować. Jeśli macie jeszcze jakies propozycje piszcie.
            Dziekuje za pomoc.

            Komentarz


            • #7
              Jeżeli nie miałeś naprawianego (wyciąganego) tylnego pasa to powinno pasować. Jeśli zaś wyciągano blachę to może zrobiono to za mocno w kierunku tyłu ?

              Generalnie można tej listwy nie zakładać wcale, widać ją tylko po otwarciu klapy i jej funkcja jest tylko ozdobna. Natomiast rację mają koledzy, zawieź listwę i niech Ci ją zamontują, bo może jest coś nie tak zamontowane :?:
              Pzdr, RomanS, Audi A6 Avant, 2,5 TDI

              Komentarz


              • #8
                Listwe widac cały czas bo idzie tez na boki zderzaka... moglbym ja przerobic tak zeby konczyła sie razem z klapa bagaznika... ale wole zeby wszystko było zrobione od poczatku do konca jak nalezy takze zobaczymy co blacharze powiedzą. Dzieki wszystkim za porady
                Pozrawiam

                Komentarz


                • #9
                  Szubi, sorry nie zauważyłem że masz kombi ops:

                  W liftbacku listwy "podklapowej" nie widać.
                  Pzdr, RomanS, Audi A6 Avant, 2,5 TDI

                  Komentarz


                  • #10
                    Po wielu probach dopchania sie do zakladu blacharskiego wyszlo na to, ze prawdopodobnie nie chodzi o zderzak ale o klape bagaznika... niestety jak zawsze niemieli na nic czasu wiec chyba sam sie tym zajme. Ogólnie klapa bagaznika byla wytlumiana matami co obciązylo ja dosyc znacznie (w każdej pozycji sama sie zamykała). Zastanawiam sie czy jest możliwośc ze poprostu opuściła sie niżej tak jak np drzwi itd. Przyglądałem sie jej i górna część nie idzie równo z linią dachu. Czy jest to normalne czy moze to swiadczyc o zejsciu nizej klapy? Zastanawiam sie na dołożeniu podkładek tak aby ja podniesc o ok 1-2 mm. Mieliscie podobny problem? Wytłumienie jest w trakcie usuwania ops:
                    Pozdrawiam

                    [ Dodano: Wto 20 Lut, 07 13:42 ]
                    ok. Spraw sie rozwiązała. Okazało sie, że zderzak był zle zamontowany. Jego brzeg który znajduje sie pod klapą byl zamocowany nad a nie w prowadnicy w ktorą powinien wejść. Bez problemu listwa sie zmieściła.
                    Dzieki wszystkim za pomoc.
                    Pozdrawiam

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X