Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyje wyje i wyje - problemy z alarmem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wyje wyje i wyje - problemy z alarmem

    No to będę pierwszy który Ci powie i to wielokrotnie. Po prostu zarezerwuj sobie minimum godzinkę i użyj szukajki. Ten temat był wielokrotnie poruszany. Szukaj słowa "notlauf". Pocieszę Cię że najpewniej nie będzie potrzeby wymiany turbawki. Może to być przepływomierz, zawór N75 lub zapieczone kierowniczki w turbo - jeśli masz zmienną geometrię (nie podałeś jaki masz silnik). Trochę cierpliwości przy szukaniu i czytaniu i będziesz wiedział wszystko.
    Pozdrawiam i życzę powodzenia

    No to się spóźniłem :lol:

  • #2
    Wyje wyje i wyje - problemy z alarmem

    Witam! Co moglo stac sie z moim alarmem? Ciagle wyje i wyje. W srodku nic nie lata wszystko pozamykane a on wyje. Nawet czujniki zostaly zaklejone tasma i on ciagle wyje. Co to moze byc?
    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      a kontrolka drzwi nie wieci sie na desce po zamknieciu jesli tak to czujnik w drzwiach sie zepsuł lub centralke alarmu szlak trafił ewentualnie któryś z czujników osszalał i daje złe wskazanie ale zaklejenie go nic nie da

      Komentarz


      • #4
        Kontrolka w drzwiach nie swieci (chyba poszla dioda) ale na desce jak najbardziej. Nagle sie zrywa i ryczy. Z poczatku nie bylo tak zawsze ale pozniej to juz 3 sec i trzeba leciec i wylaczac. No wlasciwie nie leciec bo nawet nie odejde od samochodu.

        Komentarz


        • #5
          ja miałem kiedys taki problem w sierce.
          okazało się, że miałem przetarty kabel od czujki otwarcia tylnej klapy i "łapał" lewą masę

          Komentarz


          • #6
            Ja miałem tak całkiem niedawno,tyle ze u mnie był to mikkrostyk w dzwiach .Mnie wyleczyla taka operacja Forum - Octavia Club Polska
            -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

            Komentarz


            • #7
              podjedz do elektryka niech sprawdzi intalację alarmową.
              ale czujnik albo ja napisał kolega któyś przewód się przetarł.

              Komentarz


              • #8
                U mnie jakiś miesiąc temy tez wyło ale...podczas jazdy :lol: Miałem jakies zwarcie w instalacji ,jakiś przekaźnik siadł bo jak włączałem wsteczny to gasł silnik, Alarm jest dośc czuły na takie rzeczy i sie po prostu załączał...Elektryk wymienił przekaźnik i ak na razie spokój...

                Komentarz


                • #9
                  Nie napisałeś jaki typ alarmu.

                  Jeśli wersja kompaktowa (cała elektronika w syrenie pod maską) to możliwą przyczyną jest wilgoć i korozja powodująca zwarcia w układach.
                  DigiTech PROMOCJA na chiptuning ZOBACZ
                  www.chiptuning.katowice.pl
                  DIAGNOSTYKA, CHIPTUNING, HAMOWNIA OBCIĄŻENIOWA

                  Komentarz


                  • #10
                    Chyba musze spotkac sie z jakims elektrykiem ale nie wiem jakim? Moze macie jakies propozycje?

                    Komentarz


                    • #11
                      chyba cos z centralka lub zwarcie. nie wydaje mi sie zeby to byla wina jakiedos uzrzenia monitorujacego pojazd - wiekszosc alarmow posiada cos takiego ze jesli alarm jest wywolywany iles razy pod rzad z tego urzadzenia to jest ta linia wyłaczana.
                      DACAR.team

                      Komentarz


                      • #12
                        Dzieki Aret. Twoja operacja podzialala. Pozdrawiam

                        [ Dodano: Pią 16 Lut, 07 15:32 ]
                        Arek*

                        Komentarz


                        • #13
                          Dzieki Aret. Twoja operacja podzialala. Pozdrawiam
                          prosze bardzo
                          -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X