Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dziwne odgłosy dmuchawy (climatronic)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dziwne odgłosy dmuchawy (climatronic)

    Społeczeństwo które wybierało tą władzę nie ma samochodów ..................... są to pierdolone stare mocherowe berety.
    Proponuję jeszcze jedną ustawę: wineta za noszenie mocherowych beretów i rajtadantów.

  • #2
    Dziwne odgłosy dmuchawy (climatronic)

    Witam! Jak ma ustawione na climatronicku na 1,2.3 kreski słychać jakiś dziwny odgłos. Jeżeli ustawie nadmuch na 4,5 .... to juz słychać nadmuch wiec moze go zagłuszać. Miał ktoś coś takiego? Moze niezbyt pracyzyjnie wytłumaczone ale moze ktoś miał coś takiego......
    Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

    Komentarz


    • #3
      Przy climatronicu nawiew zmienia swoje "dźwieki" w zależności od konfiguracji nawiewu. Czasami syczy, czasami szumi. Dla mnie nic niepokojącego. Z drugiej strony po co ustawiasz cerzam bieg dmuchawy, skoro w zależności od temperatury wewnątrz obroty dmuchawy ustawiają się same?.
      O I złota w kombi 1.6 BFQ - od tego Tu się zaczęło
      KIA Carens 2.0 CRDI - przerwa na kawę ....
      O III czarna liftback - reaktywacja

      Komentarz


      • #4
        Piszczy pewnie, jak bedzie cieplej to przestanie
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          Bo mam ustawione na econ + nadmuch na szybe i na twarz
          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

          Komentarz


          • #6
            Dlatego jest bardziej słyszalny strumień powietrza z racji ustawienia nawiewu na twarz.
            O I złota w kombi 1.6 BFQ - od tego Tu się zaczęło
            KIA Carens 2.0 CRDI - przerwa na kawę ....
            O III czarna liftback - reaktywacja

            Komentarz


            • #7
              cerzam, u mnie to samo jest przy zimnym silniku więc spoko
              Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

              Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

              Jest O1 1.6 BFQ

              Komentarz


              • #8
                Piszczy pewnie, jak bedzie cieplej to przestanie
                dokładnie ejst jak mówisz

                Komentarz


                • #9
                  Ja ostatnio miałem takie odgłosy w dmuchawie (tyr tyr tyr), pojawiły się tak wydawało mi się tak same z siebie (nawet radio go nie zakłócało). Nie mogłem wytrzymać i rozebrałem i wyciągnęłem dmuchawę okazało sie że między szczebelkami wentylatora był zasuszony liść (a raczej kwiat jesionu), tarł sobie o obudowe w której osadzony. Pojawił się tam po wymianie filtra przeciwpyłkowego ( dzień po wymianie), gość wymieniał mi go bez zdejmowania podszybia.

                  Komentarz


                  • #10
                    Mi ostatnio piszczał (dosłownie) nadmuch, nie dało się tego wytrzymać :? Mechanicy (ASO) za pierwszym podejściem nie stwierdzili usterki (oczywiście jak pojechałem do ASO to nie piszczało akurat) Za drugim razem podjechałem z piszczącym nawiewem... i znów to samo nie stwierdzono usterki... Skończyło się na tym, że przeczyścili dmuchawę, nasmarowali co trzeba było na nowo... powiedzieli, że to pewnie pył ze zużywających się szczotek (silnika el. dmuchawy) i... przestało piszczeć 8)

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X