Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ksenony, bi-ksenony - co i jak?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ksenony, bi-ksenony - co i jak?

    siemasz. moze jest mozliwosc wyslania za pobraniem koszuleczki?? Polecam ta stronke 403 Forbidden. jest to firma dla ktorej dasz wzor i zrobia Ci zajebiste koszulki z logo naszego klubu dowolnej wielkosci. poza tym robia nadruki na koszulkach firmy fruit of the loop czy jakos tak- kazdy wie o co chodzi. robia takze nadruki na bluzach itp. cena ok 30zl za sztuke. prz hurcie oczywiscie daja znizki. sam pare koszulek wzialem od nich i jestem zadowolony. pomysl nad tym

  • #2
    Ksenony, bi-ksenony - co i jak?

    Panowie,

    szukałam na forum, ale znalazłam tylko stare wątki a chyba jednak cos się tej materii zmieniło.....

    mój TZ meczy mnie, żeby zamontowac do szkodnika takie coś: bi-ksenony allegro

    pomóżcie proszę biednej kobiecie, bo mnie zamęczy
    warto / nie warto; jakieś koszty... uwagi..

    z góry wielkie dzięki za pomoc :szeroki_usmiech
    yyahyoo

    Komentarz


    • #3
      IMO omijać szerokim łukiem :zastrzelic :kciukminus
      With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

      Komentarz


      • #4
        yyahyoo, jak cie męczy to weź mu pstryknij fleszem z apartu w oko (tak dla obrazu)
        nie opłaca sie nie warto przerost formy nad treścią
        jak już montować to ori ksenon taki jak fabryka daje
        mniej problemów i lepszy efekt oświetlenia

        wiec moja rada nie kupować tych wynalazków są może i tanie ale one bardziej oślepiają niż świecą i pomagają

        Komentarz


        • #5
          Ktory to rocznik ma kolezanka?? Po czy przed liftem. Jak przed to jest problem, jak po to bedzie latwiej. Do tych przed sadze, ze istnialaby mozliwosc wypolerowania klosza i montazu soczewki. Po lifcie wkladamy nowe lampy i po sprawie. Koszt ciut wiekszy, ale swieci to na droge, a nie wszedzie.

          Ostatnio u mnie minalem Tigre, jak zobaczylem w lusterku na jego snop swiatla to zastanawialem sie czy on mial wszystko wlaczone czy jak. Swiecilo tak, ze ktos jadacy z naprzeciwka na pewno nie widzial nic.

          Jesli auto nie ma soczewki taki zestaw nic nie da, poza tym, ze bedziemy mieli hiper mega jasna plame przed autem.
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Maicroft
            Ktory to rocznik ma kolezanka?? Po czy przed liftem.
            rocznik 2000 - przed liftem :?

            czyli w takiej sytuacji jak??

            przeczytałam mu Wasze opinie he he he :twisted: wydaje się, że jest jaki wyłom w murze, ale przełomu nie ma
            yyahyoo

            Komentarz


            • #7
              Maicroft, pamietasz Wasyla i jego snop światła w obłoki tyle że on miał lampe ori i mu spadła z prowadnic w środku

              [ Dodano: Pon 19 Lut, 07 21:49 ]
              yyahyoo, zrób mu expeymnet który opisałem powyżej ale nie bezprosiednio do oka ale z bliska bardzo bliska i zapytaj sie czy coś widzi jak tak to jest dobry jak powie ze nie to powiedz że tak działa nie fabryczny xenon na innych i tak samo oślepia kierowce pojazdu który ma to zamotowane

              Komentarz


              • #8
                Xenon auto serwis - Warszawa uderz tu na konsultacje.

                Aby zalozyc lampy z wersji po lifcie trzeba ciut wiecej zabawy. Zderzak, grill, kierunkowskazy i cos tam jeszcze.
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • #9
                  djczas, zapytałam go czy się pisze na takowy eksperyment, ale stwierdził, ze taka gra wstępna go nie bawi :diabelski_usmiech he he

                  Maicroft, przekazałam adresik z instrukcją - "zadzwoń jutro i pogadaj" - zobaczymy jaki będzie efekt :roll:

                  dzięki za pomoc, chłopaki
                  yyahyoo

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Nexus6
                    IMO omijać szerokim łukiem :zastrzelic :kciukminus
                    popieram

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Maicroft
                      Xenon auto serwis - Warszawa uderz tu na konsultacje.
                      Mogłby sie ktos wypowiedziec na temat tego typu przerabiania? Czy taki xenon bardzo odbiega jakoscia swiatla od oryginalnego i jaki jest koszt takiej przeróbki?

                      Pozdr
                      VW Golf V 193KM 413NM

                      Komentarz


                      • #12
                        Link -> tam masz duzo na ten temat i faceta co ci odpowie na takie pytanie.

                        Komentarz


                        • #13
                          team-am, odbiega bo nie można światła ukierunkować tak jak soczewka w ori lampie to robi i wali śwaitło równo dookoła to tak w skrócie było juz to opisywane na forum wiec troszke poszukać wystarczy

                          Komentarz


                          • #14
                            Polecam jeszcze ostatnie zdanie...
                            UWAGA! Przeróbki nie są dozwolone przez kodeks drogowy i wykonujemy je na własne życzenie klienta.
                            Nie żebym się czepiał ale... może po prostu wsadzić lepsze żarówki np
                            Philips Premium +30%
                            Osram Super +30%
                            Narva Range Power +30%
                            Tungsram Mega Light +30%
                            Philips Vision Plus +50%
                            Osram Silverstar +50%
                            Tungsram Mega Light +60%
                            podaję za stroną Just a moment...
                            zawsze kilkanaście metrów więcej światła a legalnie
                            poprawione ;-)
                            nawigację mam - ram pa pa pa pam

                            Komentarz


                            • #15
                              Highspeed, popraw
                              Zamieszczone przez Highspeed
                              (podaję za stroną Just a moment...)
                              , bo łapie z nawiasem
                              Chcesz zarobić przez internet ??

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez djczas
                                jak już montować to ori ksenon taki jak fabryka daje
                                mniej problemów i lepszy efekt oświetlenia
                                Dokładnie tak.

                                W przypadku stłuczki z jakimś innym samochodem może dojść do takiej sytuacji, że nie ważne kto zawinił... kare dostanie ten co miał niewłaściwe i niezgodne z obowiązującym prawem światła.... bo można powiedzieć, że się zostało oślepionym.

                                Komentarz


                                • #17
                                  Panowie, śpieszę donieść, iż TZ przeczytał opinie i się rozmyślił

                                  nie da sie naciągnąć szwagrowi na jakieś dziwaczne światełka :terefere

                                  dzięki
                                  yyahyoo

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    yyahyoo, to fajnie jesli byliśmy pomocni od tego tu jesteśmy

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      djczas, wiem i dlatego do was pisałam

                                      nie powiem, miałam cichą nadzieję, że poporzecie moje zdanie, że to szit :diabelski_usmiech
                                      yyahyoo

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        bezduszny, Czyli naciagnac prawo wg Ciebie, bo sprawca byl pijany i mu sie uda nie beknac za to :lol:

                                        djczas, Jak wlepiasz kompletna soczewke, to masz tak jak w fabrycznej lampie
                                        Spritmonitor.de

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Maicroft, prawie przypomne boje Tymona

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            djczas, U niego to sie troche rzeczy nalozylo. Do tego wzmocnienie czolowe to bylo tylko z nazwy


                                            U tego goscia ktory robi na naszym terenie takie rzezby, to koszt okolo 1500zl w bardzo prostej lampie, zeby wrzucic bi-xenona
                                            Spritmonitor.de

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Maicroft, chyba nie do końca mnie zrozummiałeś al bo mi sie tak wydaje

                                              W każdej stłuczce zawsze winnym dla policji będzie ten który był "pijany" lub "pod wpływem". Chyba, że jest jakiś zapis video całego zajścia wtedy obaj dostają po głowie :P

                                              W przypadku założenia jakiś dziwnych lamp (właśnie takich bi-xenonów domowej roboty) nie mających homologacji czy innego dopuszczenie może się okazać, że jeżeli ktoś zajedzie mu drogę wymuszając pierszeństwo policjant nie uzna tego... gdyż sprawca będzie się tłumaczyć faktem oślepienia go przez właśnie takie lampy.
                                              Oczywiście to takie rozważania z pogranicza akademickich i typowego "gdybania"... jednak jak się widzi dość często i policja i firmy ubezpieczeniowe powołują się na takie "detale" ustalająć sprawcę lub nie wypłacając odszkodowania.

                                              [ Dodano: Wto Lut 20, 2007 18:24 ]
                                              W każdym razie.... dla świętego spokoju lepiej jak już robić xenony to wstawić takie co były montowane w danym modelu.

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez bezduszny
                                                W każdej stłuczce zawsze winnym dla policji będzie ten który był "pijany" lub "pod wpływem". Chyba, że jest jakiś zapis video całego zajścia wtedy obaj dostają po głowie :P

                                                W przypadku założenia jakiś dziwnych lamp (właśnie takich bi-xenonów domowej roboty) nie mających homologacji czy innego dopuszczenie może się okazać, że jeżeli ktoś zajedzie mu drogę wymuszając pierszeństwo policjant nie uzna tego... gdyż sprawca będzie się tłumaczyć faktem oślepienia go przez właśnie takie lampy.
                                                Oczywiście to takie rozważania z pogranicza akademickich i typowego "gdybania"... jednak jak się widzi dość często i policja i firmy ubezpieczeniowe powołują się na takie "detale" ustalająć sprawcę lub nie wypłacając odszkodowania.

                                                [ Dodano: Wto Lut 20, 2007 18:24 ]
                                                W każdym razie.... dla świętego spokoju lepiej jak już robić xenony to wstawić takie co były montowane w danym modelu.
                                                HOWGH :!:

                                                Komentarz

                                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                                Pracuję...
                                                X