Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zmiany w ofercie na O2

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zmiany w ofercie na O2

    W poprzednich autach - Punto i Vectrze mialem tez ten problem, i to byl bledny odczyt sondy lambda na gazie. Zaklada sie emulator sondy lambda - w Punto robil mi to sam serwis Fiata i problem znikal. Po prostu na gazie sonda dostaje bledne dane i zapalala kontrolke zbyt ubogiej lub zbyt duzej mieszanki.

    [ Dodano: Wto 22 Mar, 05 11:24 ]
    Ale do silnika 1.8T instalka drugiej generacji to morderstwo dla silnika Musisz bardzo uwazac na swiece i przewody WN bo jak beda kiepskie i Ci strzeli, to sie moze zle skonczyc

  • #2
    zmiany w ofercie na O2

    W końcu pojawił a się Octa z silnikiem 2.0FSI w sprzedaży i zrobiono ukłon w stronę nabywców wersji Classic - czujnik parkowania gratis, montaż Climatica za ca 3tys. Czyli jak na razie, dojenie tych, którzy mogą zapłacić i kuszenie tych, którzy nie całkiem mogą :twisted:

    --
    E
    --
    sen supermarketu: szanowni klienci, jestescie jeb...

    Komentarz


    • #3
      Wrescie jakas sensowna benyzna, 150KM to juz cos, szkoda ze narazie SAP nie udostepnil zadnych danych technicznych nt tego silnika.
      Jest jeszcze jedna sprawa.. ciekawe jak ten silnik radzi sobie ze slaba jakoscia paliw. Z tego co pamietam Mitsubishi( czy jak to sie tam pisze wprowadzalo juz silniki GDi z bezposrednim wtryskiem paliwa i ogolnie w polsce byly z nimi spore problemy wlasnie przez zla jakosc paliw, swego czasu chyba nawet wycofano niektore wersje silnikowe.
      Jestem ciekawy jak to bedzie z O2

      Pozdrawiam
      Mirek

      Komentarz


      • #4
        Jest jeszcze jedna sprawa.. ciekawe jak ten silnik radzi sobie ze slaba jakoscia paliw.
        ten silniczek chyba już jest wkładany chociażby w Golfie...gdyby były jakieś problemy to goście ze Skody nie wprowadzili by go na rynek :?:

        Komentarz


        • #5
          Podobno byly problemy z FSI w Polsce wlasnie z paliwem, ale jak to teraz wyglada to nie wiem.
          TDI 205PS

          Komentarz


          • #6
            A gdzie Wy widzicie ten czujnik parkowania gratis. Chyba ze to teraz w promocji daja. Mi sie te pdf-y otwieraja i kolka przy czujnikach sa puste czyli brak i doplaty sa.
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #7
              Ciotka ma Carisme GDI już pewnie ze 2 lata, tankuje gdziekolwiek i nigdy nie miala żadnych problemów z silnikiem, także bez przesady :roll:

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez zeb
                Ciotka ma Carisme GDI już pewnie ze 2 lata, tankuje gdziekolwiek i nigdy nie miala żadnych problemów z silnikiem, także bez przesady :roll:
                ale z FSI były problemy :!: i nic na to nie poradzisz :roll:
                Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                http://www.disi-tune.pl
                Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                Był WRX
                Była Octa

                Komentarz


                • #9
                  Miśku :wink:

                  a czy ja mówię, że z FSI nie ma problemów?!?
                  ja się tylko do opini na temat GDI ustosunkowałem k

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez zeb
                    Miśku :wink:

                    a czy ja mówię, że z FSI nie ma problemów?!?
                    ja się tylko do opini na temat GDI ustosunkowałem k
                    sorki ops: , nie zauważyłem, ze ktoś tam Misiubisi :szeroki_usmiech w to wmieszał :roll:
                    Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                    http://www.disi-tune.pl
                    Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                    Był WRX
                    Była Octa

                    Komentarz


                    • #11
                      Misiek wczoraj tez nie zauważyłeś ze pchasz nie te kluczyki do fabki :lol: :lol: :lol: :wink:

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez dede_adam
                        Misiek wczoraj tez nie zauważyłeś ze pchasz nie te kluczyki do fabki :lol: :lol: :lol: :wink:
                        spadaj :P
                        Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                        http://www.disi-tune.pl
                        Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                        Był WRX
                        Była Octa

                        Komentarz


                        • #13
                          k :elegant k

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez zeb
                            Ciotka ma Carisme GDI już pewnie ze 2 lata, tankuje gdziekolwiek i nigdy nie miala żadnych problemów z silnikiem, także bez przesady :roll:
                            ale GDi ma juz ladne pare lat tak samo jak carisma
                            tylko ze slyszenia wiem ze awarie GDi byly dosc kosztowne i powazne
                            Obawiam sie jeszcze jednego, czy aby napewno ASO skody bedzie potrafilo sprostac takim wyzwaniom jak FSI, bo narazie to maja wyrazne problemy ze starymi TDI

                            Dla ciekawostki powiem ze i Ford wprowadza powoli na rynek wlasny silnik z bezposrednim wtryskiem, SCi. Oni tez obawiali sie jakosci paliw.


                            Pozdr.
                            Mirek

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Maicroft
                              A gdzie Wy widzicie ten czujnik parkowania gratis. Chyba ze to teraz w promocji daja. Mi sie te pdf-y otwieraja i kolka przy czujnikach sa puste czyli brak i doplaty sa.
                              otwórz cennik, w nagłówku jest informacja o czujnikach w cenie auta

                              --
                              E
                              --
                              sen supermarketu: szanowni klienci, jestescie jeb...

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X