Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

awaryjne zawieszenie O2???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • awaryjne zawieszenie O2???

    Zamieszczone przez Emil
    No właśnie, wczoraj tzn we wtorek dziabneli mojemu kumplowi l&k spod Geant na ursynowie, na 15 min ja tam zostawił.....
    To juz wiadomo z kad na allegro tyle skor z l&k :wink:
    A co myslicie o zabezpieczeniu DNA?(cena nie taka straszana ~1500zl) :roll: tylko zastanawia mnie czy zlodziej bedzie wiedzial o co chodzi jak bedzie na szybie naklejka zabezpiecznie DNA :?

  • #2
    awaryjne zawieszenie O2???

    Dziś natknąłem się na taki oto wątek na autokąciku:
    Just a moment...
    i zaniepokoiła mniewypowiedź rafika11 (jego druga na stronie). Pokrótce, chodzi o to, ze w O2 zastosowano aluminiowe tuleje wahaczy, które to rzekomo wytrzymują 50-60 kkm. Osobiście nie słyszałem jakichś szczególnie złych opinii o trwałości zawieszenia Passata :shock:
    Znacie koledzy ten temat?

    --
    E
    --
    sen supermarketu: szanowni klienci, jestescie jeb...

    Komentarz


    • #3
      Passata moze nie, ale Audi A4 to tam wiem byly i sa problemy. Z tego co wiem zawieszenie w Passacie tez tyle wytrzymuje i trzeba go reanimowac, ale w tej chwili do A4 i Paska jest na tyle duzo zamiennikow tych czesci w normalnych cenach ze nawet jak zajezdzic cos do 100tys i robic to cena bedzie sensowna.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Ja miałem w A4 w kombi ten sam problem, cały czas leciały mi wahacze, i decyzja była szybka: zmiana na A3, i zero problemów w temacie zawieszenia.
        Mam tylko nadzieję ze w nowych skodach ten problemik zosał usuniety. Bo to wsztystko przez nasze piękne polskie drogi....
        "Życie jest bezwzględne, nie lituje się nad nikim"
        Pokój jego duszy - Kris 27-09-2003
        Pionek znów gra.......

        Rodzinne Combiaczki AHF i BKD by ALI oraz E 30
        www.dynosoft.pl

        Komentarz


        • #5
          no własnie... czyli najprawdopodobniej kicha. Mnie już wystarcza że w mojej Nubie muszę co 20-30 tys wymieniać wahacze albo tuleje, całe szczęście że wahacz kosztuje tylko 150zł Ale tych w O2 nie podejrzewam o taką cenę... Może trzeba by jeszcze poczekać na efekty pracy zawieszeń - na polskich drogach, silnika - na polskim paliwie etc... przecież to można kota dostać :? Jadę se kurrrrna ściągnąć jakiegoś smrola-merola, ughhhh.

          --
          E
          --
          sen supermarketu: szanowni klienci, jestescie jeb...

          Komentarz


          • #6
            Poczekamy zobazcymy jakie bedą opinie nowej Octy po ok roku czasu dobrej intensywnej eksploatacji czyli np 80 tys km.
            "Życie jest bezwzględne, nie lituje się nad nikim"
            Pokój jego duszy - Kris 27-09-2003
            Pionek znów gra.......

            Rodzinne Combiaczki AHF i BKD by ALI oraz E 30
            www.dynosoft.pl

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X