Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Poduszka pasażera, czy była taka wersja?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Poduszka pasażera, czy była taka wersja?

    No to co ? Było O.K. i nagle coś się sypnęło ? Dziwne ale ja tam się za bardzo nie znam...
    Nową antenę zawsze zdążysz kupić - ja tam sprawdziłbym raczej tą we wszystkie możliwe strony...
    Piszę poprawnie po polsku. - A przynajmniej się staram

    Już nie Octavka niestety

  • #2
    [O1] Poduszka pasażera, czy była taka wersja?

    Witam
    Mam dość dziwne pytanie, czy były produkowane deski rozdzielcze w których mogła być montowana poduszka powietrzna pasażera, ale nie miały napisu "airbag" oraz "nacięć" powyżej schowka ?

    Pozdrawiam

    RT

    Komentarz


    • #3
      Nie jestem alfa i omegą, ale sądzę, że nie powinno byc takiej sytuacji.
      Po pierwsze, te "nacięcia" jak je znazwałeś są po to, aby poduszka sprawniej (bez dużych oporów) odpaliła. Po drugie napis informujący o poduszce powinien być, chociażby ze względu na podkreślenie informacji dla osoby mającej zamiar "zamontować" dziecko w foteliku z przodu.
      Jesli jest inaczej proszę o korektę.
      ciężko jest lekko żyć,

      Komentarz


      • #4
        Nie sądze aby producent nie umieszczał napisu na desce.Tym przecież chwali się przed np.konkurencją,jest to również informacja dość istotna dla nabywcy auta.
        Uważam więc że gdy nie ma napisu nie ma poduszki. :P
        1.6i ICE 2002


        www.czystegroby.za.pl

        Komentarz


        • #5
          Dokładnie tak też rozumuję jeśli chodzi o nacięcia, w końcu plastik musi się rozejść w sposób kontrolowany. Pytam z tego względu, że ostatnio kupiłem autko w wersji SLX, z 4 poduchami, anglik po przekładce i wczoraj się zorientowałem (o zgrozo człowiek nie patrzy na takie detale), że nie ma nacięć i napisu, sprzedający się zarzeka, że poduszka jest i na pewno działa. Na moje szczęście osoba od której kupiłem to auto sprowadza je na bieżąco więc nie powinno być problemu z wymianą deski na odpowiednią, potrzebuje tylko konkretnej/pewnej informacji, że coś takiego nie istnieje

          Pozdrawiam

          RT

          Komentarz


          • #6
            Jeżeli jest to wersja angielska po przekładce a deska jest od wersji bez poduszki pasażera to zapewne choćby ta poduszka tam była to nie sądze aby ona w sposób kontrolowany przez producenta w razie wypadku wystrzeliła.
            1.6i ICE 2002


            www.czystegroby.za.pl

            Komentarz


            • #7
              moja SLX 99/00 ma 4 poduchy i na desce po stronie pasażera jest napis AIRBAG i "nacięcia"
              O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
              O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
              =================================================

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X