Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O1 jaki filtr paliwa?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O1 jaki filtr paliwa?

    Zamieszczone przez Agamek12
    herbu, i tu Cię przywiało?
    O witaj No tak się życie potoczyło, że teraz jestem tutaj. I jak na razie bardzo mi to pasuje, co może tylko oznaczać, że Skodą jestem zachwycony
    Zamieszczone przez Agamek12
    Co z Volviakiem i A6?
    A to już dawne czasy... A6 w wigilię 2014 roku pojechało do Warszawy i zostało na forum golfa.
    Volvo hmm... nie wiem, o które pytasz, bo od czasu A6 były 3 szt. - najpierw V70 2.5T (całkiem fajne, ale przerażało spalanie w mieście - poniżej 20 nie chciał zejść), potem był sedan 960 2.5 - rewelacyjne auto, ale jeden z forumowiczów volvo forum tak mnie naciskał i użył takich argumentów, że nie mogłem nie sprzedać, a na koniec było V50 - tu zachwytów nie było za dużo, więc i jego już nie ma.
    Generalnie przez ostatnich kilka lat, tylko 2 auta zagościły u mnie na dłużej niż kilka miesięcy - Golf mk2 i Skoda Fabia. I mam nadzieję i plany, że Octavia pójdzie w ich ślady, dlatego też dzisiaj zakupiłem do niej kompletny rozrząd z pompą wody INA, olej Castrol i komplet filtrów MANN. I w weekend czeka mnie dłuższy wyjazd. Skodą planuję wybrać się na wakacje, choć jeszcze nie wiem gdzie
    A Ty nie miałeś czasem sprzedawać swojej Corolli? Coś mi świta, że nawet miałeś ją wystawioną...

  • #2
    O1 jaki filtr paliwa?

    Witam.
    Chcę wymienić filtr paliwa w octavia I 1.6 101 KM 74kW z 98 r i się zastanawiam jaki to filtr paliwa. Na poniższym zdjęcie widać bo u mnie tak to wygląda i jeżeli to filtr paliwa to jaki muszę mieć bo trochę dziwna jest obudowa.
    Proszę o pomoc.

    ]"]Link
    Na Wydechu, wrrr...

    Komentarz


    • #3
      To jest pochłaniacz par paliwa. Filtr paliwa znajduje się w okolicach baku, a dokładniej pod podłogą, przy prawym progu, na wysokości tylnych prawych drzwi.

      Mniej więcej coś takiego:



      Link

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez utek
        To jest pochłaniacz par paliwa. Filtr paliwa znajduje się w okolicach baku, a dokładniej pod podłogą, przy prawym progu, na wysokości tylnych prawych drzwi.

        Mniej więcej coś takiego:

        Obrazek

        Link
        Też tak myślałem, bo byłem zdziwiony, bo w poprzednim aucie też miałem w okolicy baku a tu mi sąsiad nakręcił hehe.
        A czy ten pochłaniacz par paliwa, trzeba coś tam też wymieniać?
        Na Wydechu, wrrr...

        Komentarz


        • #5
          Można go wymienić jedynie całego, z obudową, ale raczej nie ma takiej potrzeby, jeżeli nie zakłóca pracy silnika. To tylko ekologia.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez utek
            Można go wymienić jedynie całego, z obudową, ale raczej nie ma takiej potrzeby, jeżeli nie zakłóca pracy silnika. To tylko ekologia.
            ok. dziękuję. masz plusa
            Na Wydechu, wrrr...

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X