Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ruchy poziome nadwozia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ruchy poziome nadwozia

    Zamieszczone przez Perfee
    Mnie informował sprzedawca w salonie... O rany, jaki miałem fart :diabelski_usmiech , że złożyłem to zamówienie, a chciałem iść w przyszłym tygodniu. :x
    Jezeli dealer nie gwarantuje Ci ceny ( a wydaje mi sie ze nie !) to i tak obowiazuje Cie cena z dnia odbioru samochodu a nie z dnia kiedy zamawiales !
    Lepiej sprawdz too i uperwnij sie :wink:

    Moze to nie jest zbyt logiczne ale tak wlasnie jest we wszystkich znanych MI salonach

    [ Dodano: Pon 04 Kwi, 05 14:23 ]
    Co do cen O2 to w Auto Szmacie ostatnio podali:

    O2 benzyna -5000zl / dieselki -3000zl
    ceny zaczynaja sie od 57200zl


    Ja sam juz przestalem sledzic te zmiany cenowe jak sam odebralem wozidelko :twisted:

  • #2
    ruchy poziome nadwozia

    no własnie co za to odpowiada?..i mam tu na mysli nie bujanie nadwozia tylko ruch na boki tzn łapie za reling i bujam w bok.....i mam wrazenie że coś za długo mi chodzi na boki :szeroki_usmiech .....przy bujaniu jest ok jedno wachniecie i stop
    ....silentblocki tylnej belki?

    Komentarz


    • #3
      za małe cisnienie w oponach
      Uki
      Premium Car Care - Auto Kosmetyka

      S-maxD
      V 50

      325ic

      Komentarz


      • #4
        To chyba są bardzo miękkie łączniki stalowo-gumowe ( przeguby). Jeden gumiarz mi tłumaczył że to podobno ma tak być jak rozmawialiśmy o ząbkowaniu opon z tyłu. Tylne koła w ostrych zakrętach odpowiednio się ustawiają, przednie natomiast przy ostrym przyspieszaniu i hamowaniu zmieniają swoją geometrie tz: z || na / \ lub \ / .

        W każdym razie to bujanie ochydnie wygląda.
        - No nic. Życie jest piękne, ale trzeba się pchać do przodu.Kulturalnie, ale pchać. o. Rydzyk

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Uki
          za małe cisnienie w oponach
          no ca ja blondynka jestem? :lol:

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez
            no ca ja blondynka jestem? :lol:
            no tak nie za bałdzo :szeroki_usmiech :lol: :wink: ale coś w tym jest bo jak nią bujałem, to się na bocznych ściankach opon bujała :roll: wróć do problemu po zmianie profilu :wink:
            Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
            http://www.disi-tune.pl
            Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
            Był WRX
            Była Octa

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X