Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

szkodnik kaput :(

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • szkodnik kaput :(

    Zamieszczone przez Purchawa
    Zdecydowanie adres strony musi byc :!:

    Wielkosc naklejki to IMHO max 15cm x 5-7cm :!:

    I trzecia sprawa. Kolorowe sa fajne, ale jak je sie w necie oglada. Na przybrudzonym aucie kolory nie beda tak widoczne, a szkoda za nie placic.
    Ja jestem za tym, zeby naklejka byla zrobiona na ploterze, nie na folii :!: I do tego jednokolorowa. Moze byc np. jakis odcien zielonego ? Powinien byc widoczny dobrze na kazdym lakeirze, a przy tym bedzie ujednolicenie.
    a adres po co :?: :?: :?: po to żeby stało się to kompletnie nieczytelne :?: :?: :?: :roll:
    imo Forum - Octavia Club Polska powinno trafić na ramki pod tablice, a naklejki w tej formie jak prezentowane będą czytelniesze :idea: :roll: Ewentualnie tak jak napisał Jackal zrezygnować z napisu Octavia Club Polska i zamiast tego wstawić Link[/b]ctavia.Club.Pl

    zielony kolor to najgorsza opcja jaką można wybrać :?

  • #2
    szkodnik kaput

    na wstępie pragnę BARDZO PODZIĘKOWAĆ kilku miłym klubowiczom za okazaną pomoc.
    Teraz smutne zimne fakty
    kod po podłączeniu vaga:
    00282 Serwomotor pozycji przepustnicy – V60

    narazie jeszcze nie szukałem co to znaczy zaraz będę szukał ale może ktoś coś wie na ten temat co to znaczy i ile bedzie kosztować. Patrzyłem na autokącikową listę napraw dobrej woli i nie znalazłem tego kodu

    Komentarz


    • #3
      Re: szkodnik kaput

      Zamieszczone przez franca
      na wstępie pragnę BARDZO PODZIĘKOWAĆ kilku miłym klubowiczom za okazaną pomoc.
      Teraz smutne zimne fakty
      kod po podłączeniu vaga:
      00282 Serwomotor pozycji przepustnicy – V60

      narazie jeszcze nie szukałem co to znaczy zaraz będę szukał ale może ktoś coś wie na ten temat co to znaczy i ile bedzie kosztować. Patrzyłem na autokącikową listę napraw dobrej woli i nie znalazłem tego kodu
      czujnik położenia przepustnicy - w przypadku Felicji oznaczało to śmierć praktycznie nierozbieralnej przepustnicy i wyskoczenie z conajmniej 976zł (sklep na Radzymińskiej) - w ASO oczywiście dużo drożej było :evil:

      pozdro
      Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
      http://www.disi-tune.pl
      Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
      Był WRX
      Była Octa

      Komentarz


      • #4
        Hmm, mam chyba taką przepustnice, zobaczę w piątek jak wróce i dam Ci znac, lub wcześniej.
        "Życie jest bezwzględne, nie lituje się nad nikim"
        Pokój jego duszy - Kris 27-09-2003
        Pionek znów gra.......

        Rodzinne Combiaczki AHF i BKD by ALI oraz E 30
        www.dynosoft.pl

        Komentarz


        • #5
          Hmm, mam chyba taką przepustnice, zobaczę w piątek jak wróce i dam Ci znac, lub wcześniej
          nie wiem czy ma to znaczenie ale.. moj silnik to aee 1,6 55kw 75km

          Misiek a czy nie orientujesz się czy w chodzi to w ta dobrą wole a aso?

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez franca
            nie wiem czy ma to znaczenie ale.. moj silnik to aee 1,6 55kw 75km
            może mieć :roll: Fele 1.3 i 1.6 miały różne przepustnice, więc różne 1.6 też mogą mieć różne przepustnice :roll:

            Zamieszczone przez franca
            Misiek a czy nie orientujesz się czy w chodzi to w ta dobrą wole a aso?
            z tego co patrzyłem to nie :roll: przepustnica w Feli 1.3 nigdy nie wchodziła w 1.6 zresztą też nie, a w Feli był montowany ten sam silnik (AEE)
            Podobno jest już nowsza tabel dobrej woli, może w niej jest (wątpię prawdę mówiąc)
            Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
            http://www.disi-tune.pl
            Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
            Był WRX
            Była Octa

            Komentarz


            • #7
              wiec jak nic zarezykuję i podzwonie jutro do aso :roll:

              [ Dodano: Pon 21 Mar, 05 12:02 ]
              no i po problemie skończyło się tylko na popsutej cewce przy okazcji znalazłem tani sklep z częściami cewka 160 zł zamiast 590 zł w aso.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X