Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czujnik abs - Allegro

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czujnik abs - Allegro

    dzięki wielkie za pomoc. Poki co wszystko wiem wiec nie bede juz was męczyć

  • #2
    Czujnik abs - Allegro

    Padł mi prawdopodobnie czujnik absu w lewym kole i mam do Was pytanie. Czy te czujniki pasują do Octy AGR rocznik 1998? Gość twierdzi że tak ale chciałbym sie upewnić. Link

    Nie chcę przepłacać w ASO (ok. 250 zł. z wymianą) i moze bym się skusił na ten z Allego.

    Jeszcze jedno pytanie - co to jest za kosteczka? Ostatnio jak zrobiło się ciepło zacząłem lekko uchylać sobie szybkę i usłuszałem dziwne stukanie. Wraz ze wzrostem obrotów stuka bardziej i prawdopodobnie stuka ta kosteczka. Ma stukać? bo wcześniej nie zwracałem na to uwagi. Dzięki za pomoc.
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      To jest zawór N75 - z wiekiem zaczyna sobie cykać ale nie wpływa to negatywnie na działanie.
      Piotruś
      AGR(RIP) + ALH

      Komentarz


      • #4
        Dzieki za info - odnosnie zaworu - jestem spokojniejszy. Może mi ktoś w ETCE sprawdzić czy to 1J0927803 jest nr czujnika abs na lewy przód?

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Barthezz
          Dzieki za info - odnosnie zaworu - jestem spokojniejszy. Może mi ktoś w ETCE sprawdzić czy to 1J0927803 jest nr czujnika abs na lewy przód?
          "czujnik obrotów lewo-przód" 8)
          Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
          http://www.disi-tune.pl
          Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
          Był WRX
          Była Octa

          Komentarz


          • #6
            Dzięki

            [ Dodano: Sob 02 Kwi, 05 13:02 ]
            Odświeżam temat - czujnik kupiłem łącznie z przesyłką wyszło 30 zł. - przyszła nowka sztuka Siemensa - zamontowałem i wszystko działa ok. Jak komuś padnie którys z czujników to polecam tego gościa - można troszkę zaoszczędzić

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X