Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Parujacy reflektor...?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Parujacy reflektor...?

    Stad moje pytanie - czy zalujecie swojego wyboru, czy tez nie? Gdybyscie mieli cofnac sie w czasie i jeszcze raz wybierac auto, to bylaby to Octavia czy nie?
    nie ma czego zalowac. a z racji niezbyt wielkiego wieku pozostaje mi namawiac tate na octavie II - moze jeszcze nie w tym roku ale cos czuje, ze dopne swego za rok hehe
    RS BLUE

  • #2
    Parujacy reflektor...?

    Paruje mi reflektor od strony pasazera Auto jest jeszcze na gwarancji i na moje to chyba lampa kwalifikuje sie do wymiany ,czy sa z tym jakies trudnosci w ASO? :roll:
    TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

    Komentarz


    • #3
      Reflektor kwalifikuje się do wymiany i koniecznie nalegaj na wymianę w ASO :!: Nie daj sobie wmówić, że to przejdzie, zejdzie, czy cokolwiek innego. Pomoże tylko wymiana. Niestety zarówno Fabie jak i Octavie mają taką przypadłość.
      Obecnie na tapecie Subarak OBK 2.0D

      Komentarz


      • #4
        Sprawdź, czy nie masz plam - zacieków na drugiej lampie. U mnie pojawiły się delikatne zaciemnienia od środka lamp a oprócz tego jedna lampa parowała, dlatego tez na przeglądzie zgłosiłem tą usterkę i przyznali mi wymianę na nowe. Nawet się kłócić nie musiałem

        Komentarz


        • #5
          Dokładnie, zadnych ustępstw, paruje i do wymiany

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Bond
            Dokładnie, zadnych ustępstw, paruje i do wymiany
            Przy okazji montazu wkladu do lusterka sie spytalem o lampe. Gosci gada ze jak paruje to nie wymienia, tylko jak zachodzi i sie smugi robia . :roll:
            Wymieniali juz wam na gwarancji? jeli tak to jakie ASO jest do tego przychylne ,bo w tym moze byc problem :roll:

            Dodane:
            Wczoraj sie tej lampie przyjrzalem i ona nie paruje tylko jest caly czas na niej smuga , jak sie woda poleje lampe to lepiej ja widac. Do tego ta lampa jest troche ciemniejsza od drugiej. :roll:
            TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X