Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

VAG-COM

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • VAG-COM

    Misiekoctavia, a w temacie sprawa wyglada tak.

    Zderzak mozesz spawac. Plastik sie spawa i jest git ... tylko po co? Montaz chlodnicy zawsze mozna dodrutowac, migomat i lecisz. Wzmocnienie z tego co widze na fotach jest cale. Sprawa wyglada tak. Wymiana reflektorow i zderzaka, zrobienie jej na wersje "po fl" bedzie wymagac od Ciebie troche roboty.


    Jesli chcesz jej uniknac, mozesz zespawac obecny zderzak i dolozyc jakied druciarskie rozwiazanie do chlodnicy. Napewno tak bedzie taniej ...

    Opcja przerobki na "ladniejsza" :P to kolo 500 zl za zderzak RS ( ja dalem 550 z kratkami w kolorze auta, a widze masz srebrna, wiec nie bedzie problemu - oczywiscie nowka ) no i jakas tam kwota za reflektory z l&k

    Mysle ze dasz rade. Po czesci zglos sie do Speediego, na 100% Ci wszystko zalatwi i na bank bedzie to najtansze wyjscie. Poza tym, jakby co zglos sie na gg. Tyle w temacie. Mam nadzieje ze rozwialem Twoje watpliwosci.

  • #2
    VAG-COM

    Heja. Ostatnio się zastanawiałem nad kupnem Vagcoma za małe pieniądze Znalazłem min. tę aukcje: Link

    Czy wogóle godne to uwagi czy szajs jakich dużo na allegro?? Jestem zielony a nawet różowy w tych sprawach wiec proszę o wyrozumiałość :P
    :zlo: :zlo: South Side Madafaka Knight Rider's :zlo: :zlo:............................... prądownia ...

    Komentarz


    • #3
      Witaj

      ja bym nie kupil tego kabelka w wersji na USB /czesc aplikacji ma problem z ewentualna przejsciowka RS232 na USB/

      Osobiscie zakupilem kabel VAG KKL i dziala wysmienicie za pomoca darmowych programow /w wersji demo/ mozesz smialo potestowac np licznik , ABS, AIRBAG`i, mod.KOMFORTU, SILNIK itp.

      SUPER SPRAWA

      POZDRAWIAM
      pablo_doctor

      Rozdawajmy sobie punkty za rzeczowe informacje

      CB-RADIO MIDLAND 220 modyfikowany - /15W Roger Beep / , odwiercona antena na środku dachu - obecnie LEMM 160

      http://picasaweb.google.com/pablo.doctor.OCP www.zuart.pl

      Komentarz


      • #4
        Mamy klubowy rabat w Viaken-ie na allegro tez sie wystawia.

        Kup jakis KKL na USB i nie bedzie problemow
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          zapomnialem dodac ze kabel w wersji ze zlaczem RS232 /takie jak do starej myszki /
          pablo_doctor

          Rozdawajmy sobie punkty za rzeczowe informacje

          CB-RADIO MIDLAND 220 modyfikowany - /15W Roger Beep / , odwiercona antena na środku dachu - obecnie LEMM 160

          http://picasaweb.google.com/pablo.doctor.OCP www.zuart.pl

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Maicroft
            Mamy klubowy rabat w Viaken-ie na allegro tez sie wystawia.

            Kup jakis KKL na USB i nie bedzie problemow
            czyli coś takiego?? :
            Link
            lub:
            Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji
            :zlo: :zlo: South Side Madafaka Knight Rider's :zlo: :zlo:............................... prądownia ...

            Komentarz


            • #7
              Zalezy czy potrzebujesz OBDI i kabel z pinami. Ja bym kupil tylko OBDII we wtyku i po sprawie

              Czyli cos takiego Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji


              Chinola nie polecam, bo jednego mialem i wymienialem bo nie chcial dzialac
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Maicroft
                Zalezy czy potrzebujesz OBDI i kabel z pinami. Ja bym kupil tylko OBDII we wtyku i po sprawie

                Czyli cos takiego Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji
                Właśnie dokładnie coś takiego niedawno kupiłem w Viakenie z rabatem dla OCP. Śmiga bez problemu nawet na przedpotopowym laptopie z USB 1.0 więc śmiało mogę polecić.
                1.9 TDI 110KM AHF '01 Elegance - "Jest gdzieś lecz nie wiadomo gdzie..."

                Komentarz


                • #9
                  deespe, poniżej masz linka z opisem rabatu itp :
                  Forum - Octavia Club Polska
                  DACAR.team

                  Komentarz


                  • #10
                    dzięki panowie za pomoc! Chyba właśnie kupie ten.
                    pozdro
                    :zlo: :zlo: South Side Madafaka Knight Rider's :zlo: :zlo:............................... prądownia ...

                    Komentarz


                    • #11
                      Cześć
                      Od ostatniego postu w tym temacie trochę minęło... latka lecą , ceny spadają ( przynajmniej w teorii) a ja właśnie potrzebuję się podpiąć i skasować błąd poduchy ( dzisiaj po sprzątaniu - do sprawdzenia wtyczka) a przy okazji rozpocząć "edukację". I tu rodzi się pytanie:

                      Jaki interfejsik kupić?

                      Nie myślę (na razie) o podkręceniu ustawień, bardziej o kasowaniu błedów (jw) i ewentualnej kontroli parametrów.
                      Już się lekko pogubiłem z tymi CAN busami, liniami K itp itd.
                      Nie chcę wydawać przy tym kaski- wolę zalać do pełna ( ON się ceni...)

                      Na Viakenie znalazłem m.in. takie zabawki:

                      Interfejs USB KKL line (2 linie K) we wtyku OBD2 ( Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji )

                      Interfejs VAG K+CAN Commander 1.4 FULL ( Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji )

                      Co polecacie? Kupować w Viakenie? W KRK jestem co tydzień..

                      Liczę na pomoc.

                      Skoda jak na marginesie: O2 z 2005r

                      pzdr4all
                      -=xnemo=-

                      Komentarz


                      • #12
                        Koledzy z racji iz chce zaczac zabawe w cyklu co by zrobic,zeby z auta ktore ledwo jezdzi zrobic nie jezdzace zastanawiam sie nad zakupem tego ustrojstwa Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji
                        ,a moje pytanie brzmi,czy tym sprzetem dam rade podniesc ksenony,moze (jak sie kideys sypnie)zdiagnozowac DSG,no wiadomo odczytac bledy i je skasowac,a pelnia szczescia byloby aby ten interfejs dal rade diagnozowac chociaz w minimalnym stopniu żonki corse c z 2005 r ,bo chcialbym kupic jeden interfejs do 2 aut lecz jesli sie nie da to chociaz cos do mojej octavki dodam ,ze octavia to 2.0 TDI z 2006r

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez xnemo

                          Interfejs USB KKL line (2 linie K) we wtyku OBD2 ( Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji )

                          Interfejs VAG K+CAN Commander 1.4 FULL ( Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji )
                          Żadna z tych "zabawek" nie spełni Twoich oczekiwań. Ponieważ pacjent to O2 to diagnostyka tylko po Canie, ewentualnie sam silnik po linii K. Jak sam napisałeś nie masz zamiaru wydawać dużo kasy na interfejs, dlatego też polecam kontakt z kolegą z forum innova oferuje on interfejsy, które w zupełności Cię zadowolą. Jeżeli masz więcej pytań zapraszam na priv.
                          // Podstawowa Diagnostyka VAG // Odczyt PIN Immo // OP-COM //
                          ------------------------------------------------------

                          Komentarz


                          • #14
                            Zaczynam przygodę z OBD2 i sam jestem kupnie kabla więc mogę popełnić błąd w wypowiedzi, ale jeżeli O2 łączy się po linii CAN to kabel K+CAN powinien być odpowiedni do Skody O2.
                            Sam zastanawiam się nad zakupem właśnie kabla K+CAN tylko do O1. Nie wiem tylko czy O1 łaczy się tylko po linii K czy również po linii L. Proszę o wyjaśnienie.
                            Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach.

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X