Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dystanse do kół

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dystanse do kół

    poszło za 2 szt 8)
    - No nic. Życie jest piękne, ale trzeba się pchać do przodu.Kulturalnie, ale pchać. o. Rydzyk

  • #2
    Dystanse do kół

    Witam,
    czy ktoś z was ma założone dystanse na kołach w ich rozsunięcia? Jeżeli tak to jakie i czy czuć jakąś róznicę w prowadzeniu itp. Kiedyś już o to pytałem, ale nie było żadnych odpowiedzi. :? Może tym razem się uda
    Hej

    Komentarz


    • #3
      ja mam na tyle 2x22mm ladnie wyglada ale specjalnie nie czuje roznicy-musial bym teraz zdemontowac i porownac bez

      Komentarz


      • #4
        @danielpoz : czy wymagało to ingerencji np. w zawieszenie lub nadwozie ? Chodzi mi o to, czy przy fabrycznym zawieszeniu nie ma kolizji kół z nadkolem przy takich niemałych przecież dystansach ? Pytanie dodatkowe : użyłeś dłuższych śrub czy może przejście na szpilki ? Domyślam się, że dystanse z kołnierzem centrującym ?
        Pzdr, RomanS, Audi A6 Avant, 2,5 TDI

        Komentarz


        • #5
          na jednych oponach lekko docieralo przy pelnym zaladowaniu i wpadnieciu w dziure i tarlo o nadkole (po pewnym czasie sie wytarlo i jest git :diabelski_usmiech )
          proponuje 20mm i bedzie bez problemu-mowie o oponach 205/55

          kupilem sruby choc nie bylo to proste bo ciezko dostac dluga srube z gdzie na styku jest kula a nie stozek!!!(na Katowickiej kupilem ale musialem czekac)

          tak z kolnierzem

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X