Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie DZISIAJ zrobie DOBRZE geometrie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gdzie DZISIAJ zrobie DOBRZE geometrie

    diagnoza ciśnienia powietrza w kołach nie pochodzi z umieszczonych tam czujników (bo ich tam nie ma ), tylko z obliczenia i porównywania prędkości obrotowej wszystkich kół.
    i chyba nie odbywa sie caly czas ten pomiar tylko jak sie włączy magic guzik `set` :P o ile mi sie dobrze kojarzy,no ale w koncu lepiej wiedzą ci co jeżdża nimi na codzien
    Outlander
    była OII 4x4 BMM
    już nie ma Octa ASZ super fajna była

  • #2
    Gdzie DZISIAJ zrobie DOBRZE geometrie

    Ostatnio zaliczyłem dziurę gigant i wczoraj ASO zawyrokowało konieczność zrobienia geometrii (sama zbierzność nie wystarczyla).
    Wszystko fajnie tylko moje ulubione ASKO chyba dzisiaj nie pracuje stąd moje pytanie :roll:
    Prawdopodobnie będziemy jechać do Krakowa (jeszcze na 100% nie wiemy bo Klaudia znowu chora :roll: ), ale jeśli będziemy jechać wolałbym zrobić to przed wyjazdem.
    Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
    http://www.disi-tune.pl
    Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
    Był WRX
    Była Octa

    Komentarz


    • #3
      karmany.norauta itp ale czy zrobia to dobrze :?:

      wszyscy sie pochorowali na te swieta

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez danielpoz
        karmany.norauta itp ale czy zrobia to dobrze :?:
        no własnie nie jestem przekonany... :roll: nie mam kompletnie zaufania do tych quick-sryków

        Zamieszczone przez danielpoz
        wszyscy sie pochorowali na te swieta
        no jakoś tak... ona nam ciągle ostatnio choruje :?
        Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
        http://www.disi-tune.pl
        Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
        Był WRX
        Była Octa

        Komentarz


        • #5
          Jedź na modlińską, po rawej stronie od centrum jadąc, obok salonu vw, taki czerwono niebieski duży budynek. Są solidni i dziś chyba do 14 pracują

          [ Dodano: Sob 26 Mar, 05 10:38 ]
          Zamieszczone przez MisiekWAW
          Zamieszczone przez danielpoz
          karmany.norauta itp ale czy zrobia to dobrze :?:
          no własnie nie jestem przekonany... :roll: nie mam kompletnie zaufania do tych quick-sryków

          Zamieszczone przez danielpoz
          wszyscy sie pochorowali na te swieta
          no jakoś tak... ona nam ciągle ostatnio choruje :?
          No właśnie, w norauto pracują sami uczniowie a każdy uczy się na błędach....

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Emil
            Jedź na modlińską, po rawej stronie od centrum jadąc, obok salonu vw, taki czerwono niebieski duży budynek. Są solidni i dziś chyba do 14 pracują
            pracowali do 12 :roll: nie powiem, żeby pan którego tam zastałem był specjalnie chętny do roboty... nawet mimo tego, że proponowałem, że zapłacę więcej niż normalna stawka nie chciało mu sie nawet sprawdzić zbierzności :!: :evil:

            NIE POLECAM TEGO MIEJSCA :!: :!: :!:
            Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
            http://www.disi-tune.pl
            Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
            Był WRX
            Była Octa

            Komentarz


            • #7
              pracowali do 12 nie powiem, żeby pan którego tam zastałem był specjalnie chętny do roboty... nawet mimo tego, że proponowałem, że zapłacę więcej niż normalna stawka nie chciało mu sie nawet sprawdzić zbierzności
              i jak w tym kraju ma byc dobrze!! !! a mówią ,że bezrobocie.... :evil:

              Komentarz


              • #8
                Koniec końców zbiezność zrobiłem dzisiaj w ASKO. Opisałem dokładnie co się działo z autkiem po kolei i poprosiłem o dokładne sprawdzenie wszystkiego i ustawienie zbieznosci.

                No trochę to było poprzestawiane... :roll: przez dziurę i ASO :lol: ale na koniec dostałem śliczny :szeroki_usmiech wydruk z parametrami k wszystko zielone 8)

                No i tfu :!: tfu :!: chyba wszystko szczęśliwie wytrzymało spotkanie z wielką lochą na Rakowieckiej :twisted:
                Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                http://www.disi-tune.pl
                Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                Był WRX
                Była Octa

                Komentarz


                • #9
                  no prosze....ja też dzisiaj jade do ASKO na geometrie.....beda mieli dzień Octavii :szeroki_usmiech

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez
                    no prosze....ja też dzisiaj jade do ASKO na geometrie.....beda mieli dzień Octavii :szeroki_usmiech
                    bo ASKO to dobre miejsce na zbieznosc :idea: k
                    Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                    http://www.disi-tune.pl
                    Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                    Był WRX
                    Była Octa

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez MisiekWAW
                      Zamieszczone przez
                      no prosze....ja też dzisiaj jade do ASKO na geometrie.....beda mieli dzień Octavii :szeroki_usmiech
                      bo ASKO to dobre miejsce na zbieznosc :idea: k
                      to jeszcze powiedz gdzie oni sie mieszcza
                      NajtFukinPatrol North-West

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez karolz
                        to jeszcze powiedz gdzie oni sie mieszcza
                        403 Forbidden 8) od razu wrzucam to do wątku o polecanych warsztatach :idea: :!:
                        Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                        http://www.disi-tune.pl
                        Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                        Był WRX
                        Była Octa

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X