Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rozrzad ,gwarancja...?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Rozrzad ,gwarancja...?

    Zamieszczone przez Jackal
    ZTCW wszystkie octy maja takiego samego SMIC'a
    ASZ ma chyba wiekszy :roll:
    RS BLUE

  • #2
    Rozrzad ,gwarancja...?

    Dzisiaj bylem na przegladzie po 75kkm w ASO ,20kkm temu szumiala mi niby rolka od pompy wspomagania. Pomeczylem w servisie zeby to w koncu zlikwidowac/wymienic na gwarancji. Co sie okazalo to nie rolka szumi tylko rozrzad :shock: :shock: A ja na takim rozrzadzie przelatalem juz 20kkm. :roll:
    Z kierownikiem servisu nie dogadalem sie na wymiane (bo mowi ze mu pewno poznan tego nie uzna itp itd) ,ale sie zapiera ze to jeszcze przez 15kkm do przegladu 90kkm nie powino pasc :roll: Czyli sie wymiguja jak moga i czekaja zebym sam zmienil rozrzad.
    W czasie dyskusji kierownik powiedzial (mechanik przytaknal) ze rozrzad sie moze szybciej zluzywac od stylu jazdy :shock: A ja jezdze glownie w trasie :roll: no nie calkiem wolno ,ale to chyba nie powino miec w plywu :roll:
    Co o tej sytuacji myslicie ? czy rozrzad podlega gwarancji ?(chyba powinien) , moze ktos mial taki przypadek?
    Dzisiaj wizerunek skody w moich oczach powaznie ucierpial , nastepne auto bedzie chyba juz z innej marki
    TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

    Komentarz


    • #3
      Re: Rozrzad ,gwarancja...?

      Zamieszczone przez Samiec
      Z kierownikiem servisu nie dogadalem sie na wymiane (bo mowi ze mu pewno poznan tego nie uzna itp itd) ,ale sie zapiera ze to jeszcze przez 15kkm do przegladu 90kkm nie powino pasc :roll: Czyli sie wymiguja jak moga i czekaja zebym sam zmienil rozrzad.
      zasugeruj mu delikatnie, że Ciebie gówno obchodzi za co mu Poznań zwraca a za co nie i zażądaj deklaracji na piśmie, że pomimo dobiegających z okolic rozrządu niepokojących dźwięków... bla bla bla oni gwarantują, ze nic sie nie stanie :!:
      Jak dadzą na piśmie to będziesz ich ścigał jak się coś stanie, jak nie dadzą to niech robią i nie pierdolą :!: :evil: :!: :evil:
      Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
      http://www.disi-tune.pl
      Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
      Był WRX
      Była Octa

      Komentarz


      • #4
        Ja nie w temacie się wypowiem ale może coś Ci podpowiem. U mnie 3 tygodnie po gwarancji pękł kolektor wydechowy, podjechałem do najbliższego serwisu (ASO Zielona Góra) i po oględzinach powiedzieli - ale ma pan pecha, nic się nie da zrobić, 3 tyg po gwrancji to za długo bleble...poprosiłem gościa niech zadzwoni do poznania do działu gwarancji i pogada, ale pracowniik aso tak rozmawiał, jak ze swoim wrogiem i nic nie załatwił, zaproponował mi wymianę kolektora za 1000 zł i da 5% rabatu na robociznę ( mało mnie szlag nie trafił). Poprosiłem go tylko o nr tel do działu gwrancji w SAP i po miłej i przyjemnej rozmowie zaproponowali że zrefundują 70% kosztów - dla mnie bomba .
        Jeżeli nie możesz się dogadać w aso to dzwoń do SAP w moim przypadku się udało, zaoszczędziłęm kupę kasy
        -pzdr-

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez tomi98
          Poprosiłem go tylko o nr tel do działu gwrancji w SAP i po miłej i przyjemnej rozmowie zaproponowali że zrefundują 70% kosztów - dla mnie bomba .
          Jeżeli nie możesz się dogadać w aso to dzwoń do SAP w moim przypadku się udało, zaoszczędziłęm kupę kasy
          Masz moze ten numer? :roll:
          TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

          Komentarz


          • #6
            Poszukam - jak znajdę - dam znać

            Komentarz


            • #7
              Samiec wez tego pozalesieboze kierowniczyne kopnij w dupe i zrob tak jak MisiekWAW Ci radzi.

              Gnoje chca Cie przetrzymac do obowiazkowej wymiany rozrzadu przy 90kkm, zebys sam za to zaplacil.

              Styl jazdy ma wplyw na rozrzad... :lol:

              Ciekawe co ten kierowniczyna jeszcze wymysli... :lol: Tylko uwazaj, bo to straszny cham jest i jak bedziesz obstawal przy swoim to zacznie Ci ublizac... :roll:
              TDI 205PS

              Komentarz


              • #8
                Masz moze ten numer?
                61 873 23 11 mam nadzieję, że jest aktualny i Ci się przyda

                Komentarz


                • #9
                  Dzisiaj bylem na przegladzie po 75kkm w ASO
                  w Ciechanowie tak chłopaki rozrabiają, czy gdzieś indziej byłeś? :|

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez arci9
                    Dzisiaj bylem na przegladzie po 75kkm w ASO
                    w Ciechanowie tak chłopaki rozrabiają, czy gdzieś indziej byłeś? :|
                    Z tego co Samiec napisal w innym topicu to chodzi o Plock
                    TDI 205PS

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez arci9
                      w Ciechanowie tak chłopaki rozrabiają, czy gdzieś indziej byłeś? :|
                      Dokladnie plock a juz myslalem ze to najlepszy servis do uczeszczania :evil:
                      W ciechanowie bylem dzisiaj ,podjechalem bo bylem pzrejazdem.
                      Jebnolem scieme ze zaczelo mi w drodze szumiec :wink:
                      I mechanik stwierdzil ze to pasek rowkowy na alternatoze bo psiukal plynem do szyb i mu sie wydawalo ze sie z ciszylo :? I dalem sobie z nimi spokoj.

                      [ Dodano: Czw 31 Mar, 05 12:23 ]
                      Zamieszczone przez MiKruS
                      Ciekawe co ten kierowniczyna jeszcze wymysli... :lol: Tylko uwazaj, bo to straszny cham jest i jak bedziesz obstawal przy swoim to zacznie Ci ublizac... :roll:
                      Niechcij wiedziec co juz wymyslal ,jak mu wspomialem o szybie ktora wymienili i pzu nie chce kasy zwrocic. Platal sie w gadce i tylko kazdego tematu unikal. :roll: Z laska zbiorniczek wyrownawczy...wyminil :evil: ale dziala k
                      Bede w piatek chyba jak mi obudowe lusterka wkoncu pomaluja to bede temat drazyl dalej :twisted:
                      TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X