Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tylne hamulce

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tylne hamulce

    Zarejestrowało się 2 użytkowników którzy już się wypowiadali. Obaj mają po 0 postów . Nie wiem czy tylko w przebiegu czy faktycznie też.
    Leon Top Sport 1.8T ale next bedzie Octavia II TDI

  • #2
    Tylne hamulce

    Czyli bembny

    Może ktos wie jak sie demontuje- czy zchodza razem z łożyskiem czy nie
    Chciałem sprawdzic bo ostatnio cos piszczy z tyłu przy hamowaniu.

    Myslałem że to przód , wyieniłem no i nic

    Autko octavia 1.6 glxi 99r

    Pozdrowka
    Przemol

    Komentarz


    • #3
      Sciagasz kolo,odkrecasz srubke zabezpieczajaca, przez otwor po srubach mocujacych kolo przesuwasz cienkim srubokretem regulatory szczek zeby sie troche cofnely i sciagasz beben.Piasta z lozyskiem zostaje na belce.
      Aha,niektorzy zamiast cofnac regulatory srubokretem napierdzielaja z calej pary mlotem po bebnach i tez schodzi :wink:
      Piotruś
      AGR(RIP) + ALH

      Komentarz


      • #4
        fenkju wery macz :lol: :lol: :lol:

        Pozdrowka

        PS. a myslisz że ten pisk przy lekkim hamowaniu to od tego - przód jest ok.
        no i z jednego koła troszke smierdzi po jeździe - płynu hamulcowego nie ubywa to mysle że cylinderki wporzo a tylko okładziny do wymiany

        Komentarz


        • #5
          Rozlozyc calosc i przeczyscic. Beben ma to do siebie, ze scierajaca sie szczeka pozostawia pyl ktory potem robisie pod wplywem wilgosci takim kitem ze caly mechanizm stopniowo przestaje dzialac. Poczyscic i bedzie lux :szeroki_usmiech

          Ewentualnie wymienic szczeki bo moze juz koncza zywot. Mozna jeszcze wymienic lub przetoczyc bebny bo jak maja rant to bedzie piszczec.
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            jeszcze raz fenks

            no i jeszcze raz pozdr.

            Komentarz


            • #7
              Napisz jak powiodla sie operacja i czy pacjent przezyl :diabelski_usmiech
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • #8
                Nie wiem czy się powiedzie - jutro bede walczył- jak skąńczę to dam znać o rezultatach

                [ Dodano: Pon 04 Kwi, 05 03:23 ]
                Na razie sie powiodła
                okladziny były ok
                ale jakis dureń w serwisie zle zmontował mechanizm ręcznego i nie odbijał

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X