Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kratka wylotu powietrza - problemik

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kratka wylotu powietrza - problemik

    mam ta sama dolegliwosc, po prawej stronie, ale tylko przy skretach, jak jade po nierownosciach na prostej to nic nie trzeszczy lub stuka, tylko przy skretach .... gumy stabilizatora i inne byly wymieniane po 75k km, teraz na liczniku mam 81k km, bylem w serwisie i po prostu wszystko jest OK, zadnych luzow, nic ... chyba bede musial wysmarowac to jakims mazidlem, zeby nie stukalo lub trzeszczalo, w kazdym razie mam jeszcze podjechac do serwisu jak znajde troche czasu
    Leon Top Sport 1.8T ale next bedzie Octavia II TDI

  • #2
    Kratka wylotu powietrza - problemik

    Może ktoś wie czy można kupis same "listki" od kratki czy trzeba kupic cały mechanizm - w aso ( ciekawe za ile ) - piłamały mi się bolce od tych listków

    Pozdr.

    Komentarz


    • #3
      cała kratka, poszukaj na allegro
      Uki
      Premium Car Care - Auto Kosmetyka

      S-maxD
      V 50

      325ic

      Komentarz


      • #4
        o ktora dokladnie kratke pytasz ?
        o wloty w zderzaku ?
        wiem np ze jesli chodzi o wloty w zderzaku od RSa to zarowno kratki jak i listewki (te co sie lakieruje w kolorze nadwozia) mozna kupic w ASO osobno :idea:
        A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

        Komentarz


        • #5
          wewnatrz kabiny - prawą - ułamały sie bolce

          Komentarz


          • #6
            to wszystko jasne... w takim razie to tak jak pisze Uki (calosc) :evil:
            A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X