Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki pakiet ubezpieczenia?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki pakiet ubezpieczenia?

    :mod:
    - No nic. Życie jest piękne, ale trzeba się pchać do przodu.Kulturalnie, ale pchać. o. Rydzyk

  • #2
    Jaki pakiet ubezpieczenia?

    Witam,
    przychodzi pod koniec kwietnia pora płacenia ubezpieczenia. Jestem teraz w PZU na pakiecie. Może macie jakieś sugestie? :?: Zmieniać nie zmieniać, co dodać co ująć? O co się targować, jeśli w ogóle można?

    karpecik

    Komentarz


    • #3
      Alians lub Hestia zawsze mozna spytac o caly pakiet. Warty nie polecam. Porownaj ile w tym roku PZU kaze sobie zaplacic.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Maicroft szczerze mówiąc to podałeś 2 dobre ale bodajże najdroższe firmy ubezpieczeniowe na rynku.
        PS Allianz . Generalnie trudno jednak w tej kwestii coś polecić, zawsze ktoś miał jakiegoś znajomego co miał przejścia z ta lub tamtą firmą.

        Ja z tego co obserwuje nie moge powiedzieć że któraś firma jest totalnie zła. Często przychodzą do nas pisma z firm ubezpieczeniowych o wypłacie odszkodowania i wśród nich pojawiają się także LINK4 i Samopomoc więc i te firmy wypłacają.
        Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
        teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
        czarna AR 156 1.8 T.Spark

        Komentarz


        • #5
          W wypadku Samopomocy to duzo osob ma OC to wiem. Jest jeszcze firma ktora nazywa sie chyba Tryk albo Tryg i oni maja ceny podobne lub troche nizsze niz Warta.

          A Link4 polise AC ma tak zakrecona ze to dobrze trzeba poczytac, zeby potem nie okazalo sie ze pakiet byl tylko na wypadek odszkodowania OC oraz gdy ukradna nam auto lub tylko gdy go sobie rozbijemy a na wypadek kradziezy nie.
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            Ja skłaniam się do PZU, składka niewygórowana i bezproblemowe likwidowanie szkód. Rok temu po włamaniu do auta zwrócili mi 1200 zł za radio, które było wpisane w umowę jako wyposarzenie ( bez dodatkowych opłat ). W ŻADNYM WYPADKU WARTA. Co do Link4 przychylam się do opinii Maicrofta, naprawdę trzeba bacznie czytać treść umowy, gdyż haczyków mnóstwo

            Komentarz


            • #7
              A co do Link4 jak to kiedys ktos mi ladnie wytlumaczyl: uszkodzisz komus autko, powiesz mu ze masz ubezpiecznie OC w Link4 :klotnia a potem :box2 i rozdziela Was dopiero aly
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • #8
                Kiedyś we mnie przywalił ruski którego zielona karta straciła waznośc 2 dni wczesniej. To dopiro była jazda))))))) Miał szczęscie, że jechałem autem służbowym :twisted:

                Komentarz


                • #9
                  Apropos ubezpieczenia to .... przynajmniej na śląsku jest tak, że jak pytali mnie jaki przebieg robię rocznie ... i mówiłem prawdę, że kolo 50kkm to od razu przywalali mi większe ubezpieczenie !!!! Dla śląskiego PZU autem prywatnym powinno się robić około 10 kkm rocznie.
                  W Kętach (powiat Oświęcim) nigdy nie miałem problemu, szedłem do agenta i jego to nie interesowało ile robiłem kilometrów a ubezpieczenie było takie samo. Państwo w państwie.

                  Z tego co słyszałem to przynajmniej w Kętach ludzie tłumnie przenoszą się do Tryg'a, bo ma znacznie tańsze OC ale ja jakoś nie wierzę nowym ubezpieczycielom, bo nigdy tak naprawdę nie wiadomo jak zachowają się w momencie kiedy przyjdzie im płacić.

                  Komentarz


                  • #10
                    U mnie jak koleś z PZU usłyszał, że 6 letni samochód ma 160 tys. km zamiast według nich 115 tys. km to wycenił samochód o 6 tys. PLN mniej. :zastrzelic

                    Komentarz


                    • #11
                      mój 4ero letni ma 160 kkm Ciekawe na ile wycenią
                      Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
                      teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
                      czarna AR 156 1.8 T.Spark

                      Komentarz


                      • #12
                        mi w PZU po 200 tys wycenili na 40 tys...nie jest źle

                        Komentarz


                        • #13
                          bosze!!! czy Wy wogole wysiadacie z tych samochodów??? :wink:

                          Komentarz


                          • #14
                            I w sumie wartość spadła z 36 tys. na 30 tys. :confused

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez zeb
                              bosze!!! czy Wy wogole wysiadacie z tych samochodów??? :wink:
                              We Wrocławiu jest octavka AGR rocznik 99 z przebiegiem ponad......500 tys 8)

                              Komentarz


                              • #16
                                6lat 500tysi to nie tak źle jak sąsiada z działki bmw 530d 2004rok 120tys km 8) ... autko robi dwa razy w tygodniu nocne trasy pod granice z francja.... :diabelski_usmiech

                                Komentarz


                                • #17
                                  Sąsiad to ma fajną robotę :P :wink:

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X