Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem z zamykaniem el. szyby

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • problem z zamykaniem el. szyby

    przestawiales mechanicznie a tam jest silnik krokowy i teraz on sie troche zamieszal :wink:
    mialem to samo i tez sie wystraszylem

    ustaw go tym imbusem tak jak w pozycji zamknietej,pokretlo na zero,i odlacz aku na chwile

    ja tak zrobilem i wrocilo do normy

  • #2
    problem z zamykaniem el. szyby

    dziwnie zachowuje mi sie lewa szyba w przednich dzwiach, jak ją opuszczam do połowy to jest ok..natomiast jak ją opuszczę na sam dół i potem chce zamknąć to mniej wiecej w 2/3 drogi zaczyna iść bardzo ciężko..czasami nawet spotyka taki opór że sama odbija do dołu......jak juz wkońcu ja zamknę.....widać ze jest wszystko starsznie napiete..szyba jest dosłownie na sztywno..przy otwieraniu zaraz po ruszeniu szyby słychać stuknięcie i jestdobrze...mozna ją wtedy znowu normalnie zamknąć...aż do momentu gdyją znowu opuszcze na sam dół....rozbierałemdzwi..wszysko jest podokrecane...szyba siedzi w swoich mocowaniach..tylko widać jak ten plastik chodzacy po prowadnicy( lewej) przeskakuje i ten trzask przy ponownym otwieraniu....uffff. :lol: .....ktos sie moze z czymś takim spotkał.......bo juz jestem gotów do ASO pojechać..... :szeroki_usmiech

    Komentarz


    • #3
      Są lepsi od ASO...
      TDI 205PS

      Komentarz


      • #4
        uściślij swoją myśl k

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X