Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czary - nie domyka szyby.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czary - nie domyka szyby.

    to są zapisy :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

    offa to prze gg a nie w topicu znów burdel ktoś robi jak w temacie o wlepkach zaraz będzie 100 stron błagam róbcie zapisy a nie pogaduchy

  • #2
    Czary - nie domyka szyby.

    Witam.
    Coś z rok temu ( czyli ze 2 tyg po kupnie ) pisałem że nie domyka szyby kierowcy. Rozwinę dla przypomnienia. Okna otwarte, gaszę silnik, wysiadka, klik pilotem i prawa szybka grzecznie się zamyka a lewa nie. Im dłuższy czas otwarcia lewej szyby tym prawdopodobieństwo niedomknięcia większe. Po kilku wizytach w ASO udało mi się przekonać speców że to nie są moje wymysły i w końcu ( po roku ) wymienili silnik z modułem. I doopa. Dalej to samo . Stwierdzili że nie mają pojęcia co to może być, że pierwszy raz im się coś takiego przytrafiło. Dodam , że dołożony jest siakiś alarm , ale twierdzą że we wszystkich szkodnikach zakładają tak samo.
    Ma ktoś jakieś pomysły co to może być ? Bo jak nie dadzą rady , to będę musiał wystąpić o wymianę samochodu :P
    Pozdro
    W wyborach miss, stwierdzenie "Dać za wygraną" nabiera zupełnie innego znaczenia.

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X