Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Stuki w przednim zawieszeniu

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Stuki w przednim zawieszeniu

    Zamieszczone przez lec
    MisiekWAW, wiesz, gdybam sobie tylko i nie chce sie specjalnie rozpisywac bo tez zaden ze mnie psycholog , ale ta Cupra mi duzo bardzo Ciebie pasowala
    to faktycznie dupa z Ciebie a nie psycholog :szeroki_usmiech :wink:

    Zamieszczone przez lec
    Musze tez powiedziec ze z zewnatrz duzo bardziej atakcyjniejsza niz ta m3 (moze nie porywajaca, ale dla mnie lepszy wybor). Ta m3-ka, jesli by mnie ktos zapytal to za bardzo kojarzy mi sie jako wypadkowa nowej Imprezy, Golfa5 I Ceed'a. A Cupra jest jaka jest, ale przynajmniej oryginalna i czysto hiszpanska.
    noooo... porywający autobus z tej Cupry :lol:
    co do nowej Imprezy... no cóż... sprawdź sobie date wprowadzenia Mazdy oraz nowej Imprezy czy Ceeda na rynek i zobacz co moze byc wypadkowa czego

    Zamieszczone przez lec
    Takie mam wrazenia - srebrny kolor jeszcze poglebia to wrazenie. Prezentowane w prospektach auto z czerwonym lakierem duzo bardzoej pasuje do okreslenia "Hot Hatch".

    Dlatego jesli by to mialo byc auto dla lansu to poszedl bym na calego - mocne sportowe auto i wygladajace jako takie wlasnie. Wtedy rozumiem M3 MPS. Jesli cichociemne szybkie to wolalbym cos z bardziej oklepanych rozwiazan - Cupra, RS, czy moooze nawet jakies ST.
    teraz już powaznie... to nie miało być auto do lansu, z kims mnie chyba pomyliłeś :roll:
    To miało być auto dające frajdę - przejedz sie Cupra i pozniej Mazda i wrócimy do rozmowy. Silnik w Cuprze nie ma za grosz dźwięku, coś tam brzęczy, wydech syczy jak w TDI bez kata... to ma być hot hatch? w środku szum od kół taki że przy 140km/h Dusia nie słyszała o czym rozmawiam z przodu z panem z salonu :roll:
    Deska? Koszmar :? materiały gorsze niz w O1 a konsola środkowa... nie wiem jak ja opisac... inaczej niz dramat :roll:
    zegary... niby "po sportowemu" z obrotomierzem na srodku ale takie brzydkie ze az zal patrzec

    to oczywiscie moja subiektywna ocena Cupry, ale taka wlasnie jest

    Zamieszczone przez lec
    Tansze w eksploatacji niz japonczyk, ukryje sie w tlumie a frajdy tez potrafi przysporzyc....
    rozumiem ze to ocena wynikajaca z osobistych doswiadczen z Mazda :wink:

    Zamieszczone przez lec
    Mazda to wciaz egzotyka na naszych drogach, nie ukryjesz sie Wiekszszosc z nas , w tym i ja nawet nie wie/wiedziala co to MPS :P
    i to najlepszy dowod na to, ze nie nadaje sie do lansu :lol: co to za lans jak nikt nie wie co to za auto 8)
    Jestem wdzięczny - wdzięczność i podziękowania w sieci - za co być wdzięcznym

  • #2
    [O1] Stuki w przednim zawieszeniu

    Mam Skodę Octavię 1.6 AEE 55kW. Zaniepokoiły mnie dziwne stuki z lewej strony podczas skręcania w lewo ale nie dzieję sie to zawsze. Co może być tego przyczyną??
    Z góry dziękuję.
    Pozdrawiam!

    Komentarz


    • #3
      dawaj jakiś sensowny tytuł na przyszłość :?
      saport techniczny baj DGW
      była BKD+DSG '05 120kkm
      była BXE '08 190kkm
      no i nie ma :-)

      Komentarz


      • #4
        Bart_71, jest taka opcja SZUKAJ i tam znajdziesz na pewno odpowiedz.

        powódów może byc parę ,ale stawiam na przegub.

        Komentarz


        • #5
          Cieżko powiedzieć dokładnie co stuka po tak skronym opisie
          Podjedź na stację kontroli pojazdów (tam gdzie zawsze przegłąd tobie robią) i poproś pana diagnostę o sprawdzenie przedniego zawieszenia na TZW trzesawkach tam wszystkie luzy na gumach lub końcówkach powinny wyjść (u mnie kosztuje to 10 zł ale po znajomości standardowo sprawdzenie to koszt około 20 zł ) tak najszybciej dojdziesz co jest nie tak i czy to zawieszenie czy coś innego

          PS w temacie ZAWSZE PISZ O CO CHODZI (regulamin forum Forum - Octavia Club Polska punkt 3.)

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Sigma_74
            Bart_71, jest taka opcja SZUKAJ i tam znajdziesz na pewno odpowiedz.
            no tak, to jest druga sprawa, rzeczywiście poczytaj topiki o stukach, a jest ich sporo, i jesli nic ciekawego nie znajdziesz (w co wątpię), bedziemy sie zastanawiac.
            saport techniczny baj DGW
            była BKD+DSG '05 120kkm
            była BXE '08 190kkm
            no i nie ma :-)

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X