Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] wtyczka do kompa AGU

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] wtyczka do kompa AGU

    damianjot, ja sie wybieram
    alfee, ja najszybciej bede mogł byc max o 17 w Inie

    No i teraz kwestia najważniejsza kto sie wybiera na Zlot narciarski do Krościenka bo trzeba rezerwacje zrobić jak najszybciej :] tu cennik pokoi Strony nie znaleziono - PUHiT Kraków - Od 1952 roku. Hotele | Nieruchomości
    usrany pracą po same pachy

  • #2
    [O1] wtyczka do kompa AGU

    potrzebuję sprawdzić kable wychodzace z kompa (tego pod szyba) do wtryskiwaczy i cewek. Ma ktos moze rozpiske znaczenia pinow we wtyczkach wchodzacych do kompa (2 sztuki, interesuje mnie ta mniejsza wtyczka)?
    Przestaje mi chodzic na jednym cylindrze, komputer nie lapie bledow. Podejrzewam ze padla wiazka od kompa do wtryskiwacza.
    O2FL RS | S2 | F2

    Komentarz


    • #3
      ktory rok ??
      pablo_doctor

      Rozdawajmy sobie punkty za rzeczowe informacje

      CB-RADIO MIDLAND 220 modyfikowany - /15W Roger Beep / , odwiercona antena na środku dachu - obecnie LEMM 160

      http://picasaweb.google.com/pablo.doctor.OCP www.zuart.pl

      Komentarz


      • #4
        2000, przed liftem. AGU byly tylko w starej budzie. Znalazlem dzisiaj taka rozpiske, ale do passata - pozniej sprawdze, moze jest to samo.
        O2FL RS | S2 | F2

        Komentarz


        • #5
          troche sie nad tym nasiedzialem ale powinno byc to dla Ciebie interesujace

          [ Dodano: Pią 17 Sie, 07 16:25 ]
          rozpiske wyslalem na e-mail`a bo tu sie ni zmiescilo 740 kb ---- Pozrdawiam

          lece do dzidzi
          pablo_doctor

          Rozdawajmy sobie punkty za rzeczowe informacje

          CB-RADIO MIDLAND 220 modyfikowany - /15W Roger Beep / , odwiercona antena na środku dachu - obecnie LEMM 160

          http://picasaweb.google.com/pablo.doctor.OCP www.zuart.pl

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez tomek
            2000, przed liftem. AGU byly tylko w starej budzie.
            Ja mam AGU w budzie po lifcie :-).

            pablo_doctor - mogę i ja prosić na maila - może kiedyś będę w porzebie ( oby nie )

            Dzięki
            Powered by VSI PRINS

            Komentarz


            • #7
              Miałem dokładnie to samo....
              Okazało się, że padł wzmacniacz impulsu między kompem a cewkami. I też nie pokazywał błędów. Takie ustrojstwo wkręcone w obudowę filtra powietrza.

              Pozdrawiam

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X