Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia i jej zawieszenie ;/

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Octavia i jej zawieszenie ;/

    no faktycznie nikt raczej niezagląda.

  • #2
    Octavia i jej zawieszenie ;/

    witam, mam pytanie. Jeżdżę dwuletnią octavią combi z przebiegiem nie malym bo 100tyś km, octavia ojcowska :hehe ale co tam :smokedevil od paru dni, strasznie skrzypi przednie zawieszenie, auto bylo w warsztacie ale leczone tak troszke na szybko bo nie bylo czasu, i dopiero w srode bedzie go troszke wiecej. Mam pytanko czy ktoś miał podobny przypadek i co bylo tego przyczyną - a skrzypi jak duzy fiat starszy ode mnie
    :helm
    i teraz po `zabawie` z WD40 niby przeszlo, za jakis czas znowu `sie rozpiszczał` :? a dzisiaj kompletna cisza... czuje sie jakby octavia pokazywala mi :fuck1 heheh

    Komentarz


    • #3
      Gumy drazka stabilizatora do wymiany. Normalna sprawa, zreszta opisywana juz na forum.

      Dzis nie skrzypialo, bo pewnie bylo mokro...
      TDI 205PS

      Komentarz


      • #4
        Dzis nie skrzypialo, bo pewnie bylo mokro
        sucho bylo tylko malo sie dzis jezdzilo
        dzieki za odp
        wreszcie bedzie mozna posluchac gwizdu skrezarki bo tak musze glosno radia sluchac hehe ;d

        Komentarz


        • #5
          Powiedz, niech Ci te gumki smarem grafitowym przesmarują - cicho i przyjemnie będzie na długo :wink:

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Emil
            Powiedz, niech Ci te gumki smarem grafitowym przesmarują - cicho i przyjemnie będzie na długo :wink:
            Podobno nie powino sie smarowac smarem ,bo w tedy stabilizator malo spenia swojej roli :!: :roll: Te gumki musza sciskac a nie sie na poslizgu przesowac :wink:
            TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Samiec
              Zamieszczone przez Emil
              Powiedz, niech Ci te gumki smarem grafitowym przesmarują - cicho i przyjemnie będzie na długo :wink:
              Podobno nie powino sie smarowac smarem ,bo w tedy stabilizator malo spenia swojej roli :!: :roll: Te gumki musza sciskac a nie sie na poslizgu przesowac :wink:
              U mnie po wymianie gumek okropnie piszczało, pojechałem, psikneli wd40 - pomogło na tydzień, ponownie pojechałem przesmarowali tym smarem i jest o.k :wink:

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Emil
                U mnie po wymianie gumek okropnie piszczało, pojechałem, psikneli wd40 - pomogło na tydzień, ponownie pojechałem przesmarowali tym smarem i jest o.k :wink:
                U mie po zmianie spokoj na 32kkm ,ale moze dlatego ze za gumki sam placilem i jeszcze uchwyty zmienili na nowe :roll: Jestes pewny ze je wymienili ? ,bo ASO rozne cuda robi :roll:
                TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                Komentarz


                • #9
                  ja w ASO autka nie zostawię po kilku nauczkach :evil: stałem przy gościu który to montował, wymienili gumki i uchwyty :wink:

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Emil
                    ja w ASO autka nie zostawię po kilku nauczkach :evil: stałem przy gościu który to montował, wymienili gumki i uchwyty :wink:
                    Moze trefne gumki? :roll: W sumie po wymianie powino ustapic :?
                    TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                    Komentarz


                    • #11
                      Wytrzymały po tej wymianie jakieś 70 tys, 2 tyg temu wymieniałem ponownie ale juz u prywatnego mechanika :wink:

                      Komentarz


                      • #12
                        a ja przy wymianie opon psiknołem takim preparatem do opon (czernidło) i pomogło ! :P
                        ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
                        www.wasilewski-foto.pl
                        KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

                        Komentarz


                        • #13
                          wyjechałem z salonu i juz coś było słychać pierwsze smarowanie w serwisie 3000tkm drugie 15tkm na przeglądzie teraz :tuk: bedzie wymiana ,ciekawe czy gumki kupione u niemca są bardziej trwałe ?

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X