Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z zamkiem w drzwiach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z zamkiem w drzwiach

    Ja dolałem ok. 0,5 litra przy przebiegu 12000, po wymianie się ustablizowało. Jak wlali do pełna to tak jest
    Leon Top Sport 1.8T ale next bedzie Octavia II TDI

  • #2
    Problem z zamkiem w drzwiach

    Może i to juz było ( ale nie mogę znaleźć )

    Mam problemik z zamkiem w tylnych drzwiach( za kierowca ).
    Nie zamykają sie z centralnego ( dioda przy masterze nie miga ) - wszystkie inne zamykaja się
    Po odpięciu kostki od tego zamka dioda zaczyna migać tzn że centralny zamek działa poprawnie.

    Pytanko co sądzicie walnoł zamek w tylnych drzwiach czy master czy może coś innego.
    Może ktoś sie spotkał z podobnym przypadkiem

    Dodam że rok temu tez miałem podobnie z tym że raz tylne się zamykały a raz nie
    spece doszli że to master wymienili na uzywkę i było dobrze , a teraz lipa

    Komentarz


    • #3
      A probowales zmienic ten silownik na jakis z innych drzwi. Nie wiem jak fabryczny master, ale te dokladane to master podaje sygnal na inne i tyle. Jak jest zwalony master to wtedy zadne drzwi sie nie zamkna/otworza.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        no nie próbowałem bo nie mam a uzywka kosztuje 60 PLN
        a jak to nie zamek?

        Dziwi mnie tez że wszystko jest ok jak odepne kostkę - przecież jedne drzwi są odcięte to dlaczego master pokazuje że jest wszystko ok. ( przecież od jednych drzwi nie dostaje sygnału) :cry:

        Komentarz


        • #5
          Wg mnie taki taki master jest tempy i on nie wie ktore drzwi zamyka. Poprostu na przewodach ktore sa plusem i minusem od mastera wlutowane sa +/- od "singli" z drzwi. Nie trzeba odrazu kupowac. Odepnij silownik z drugich drzwi i podlacz go do tych gdzie teraz nie dziala i zobacz wtedy czy sie zamknie. Odpadnie na 100% problem przerwanych przewodow elektrycznych. Mozesz ten zepsuty sprawdzic tez w innych czy tam dziala dobrze. Wydaje mi sie, ze ta lampka nie swieci jak nie zamknie wszystkich drzwi. No chyba ze caly uklad jest duzo bardziej skomplikowany - ja to tlumacze na zasadach dzialania takich prostych centralnych zamkow.
          Spritmonitor.de

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X