Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Air bag

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Air bag

    Zamieszczone przez tomcatek
    Sorki .. jestem nowy ...
    Co to znaczy u Nexusa ?
    Zajrzyj tutaj :link i juz wszystko powinienes wiedziec k

  • #2
    Air bag

    Mam pytanko , co jaki czas trzeba wymieniać poduszki powietrzne( czy wogule trzeba).Bo robi mi się coś takiego , jak odpale silnik to słychać takie jakby piszczenie z prawej strony kokpitu patrząc z wewnątrz jakby pod nim.Z tego co wiem to jest tam poduszka, rozbierałem schowek pod kokpitem i nic tam nie widzę elektrycznego oprócz poduszki.Dodam że nie zawsze piszczy , nieraz ciszej nieraz głośniej nieraz wcale .Zauważyłem że chyba bardziej w zimniejsze dni.Auto ma pięć lat i chyba nie była wymieniana poduszka, czy może objawiać się takim uszkodzeniem poduszka? 8)

    Komentarz


    • #3
      Poduszki o ile ktos chce wymienia sie raz na 10 lub 15 lat. Znajac Polskie realia nie wymienia ich nikt no chyba, ze auto ma dzwona i leci to z OC. A to co piszczy to nie poducha. Moze Ci jakis syf do wentylatorka nalecial i slychac to po przekreceniu kluczyka jak nawiew sie wlacz. On tam wlasnie jest za schowkiem. Filt przeciwpylkowy powinienes miec w podszybiu wiec duzo tam nie powinno sie przedostac, ale moze ktos go wyrzucil :lol:
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        słychać takie jakby piszczenie
        hmm... mam cos bardzo podobnego z tym, ze bardziej przy wylocie powietrza na szybe boczną, i to moze nie piszczenie takie typowe ale jakies takie puste tluczenie, cholera wie co to jest.. nie mam pojęcia..
        ps. poduszki chyba nie piszczą raczej :lol:

        Komentarz


        • #5
          Na pierwszym przeglądzie w ASO zgłosiłem podobną usterkę. Wymienili filtr przeciwpyłkowy, oczyścili wloty powietrza ze "świerszczy" i wszystko wróciło do porządanego stanu. Poduszki raczej nie wydają żadnych odgłosów.
          Octavia Kombi ASV 114KM 256Nm @ 148KM 330Nm by ALI - polecam tego tunera...

          Komentarz


          • #6
            Źle zamocowany filtr przeciwpyłkowny może też świszczeć. Miałem coś takiego i po prostu ktoś go krzywo włożył i "furgotał "
            Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
            teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
            czarna AR 156 1.8 T.Spark

            Komentarz


            • #7
              To świszczenie jest tylko przy włączonym aucie.Wszystko co było do wyłączenia wyłączyłem wraz z radiem i przedewszystkim wiatrakiem, czy mógłby świszczeć filtr(niedawno zmieniałem)przy wyłączonym wiatraku i na postoju?

              Komentarz


              • #8
                ha, jutro moze wyjme ten filtr to przy okazji go odkurze :szeroki_usmiech zobaczy sie czy cos pomoze... napewno nie bedzie tak smierdzialo :diabelski_usmiech

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X