Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem z odpaleniem autka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • problem z odpaleniem autka

    Witam jestem nowy i to jest mój pierwszy temat więc proszę o wyrozumiałość mam taki problem: ostatnio zauważyłem że pojawiło sie drżenie sprzegła w czasie zmiany biegów(popuszczanie sprzegła) i w czsie chwilowych postojów np zmiana świateł, wciskając lekko sprzegło odczuwam lekkie drżenie. Moje pytanie jest następujące czy jest to typowe jeśli nie to proszę o pomoc mam octavie 1 tdi 110 km rider 02.2004

  • #2
    problem z odpaleniem autka

    panowie mam pewien problem - autko to octavka 1.9 tdi 2002 - kiedy rano odpalam autko wszystko jest ok, ale kiedy musze zgasic silnik np. po przejechaniu 1 km i nie podniesie sie kontrolka temperatury to pozniej mam duzy problem aby je odpalic, jak juz jest nagrzany to tego problemu nie ma. jestem taksowkarzem i to jest problem gdyz czasami autko jest nie nagrzane i musze je zgasic , mam nadzieje ze ktos mi pomoze to rozgryźć pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Mialem identyczna sytuacje - spowodowane to bylo nieszczelnoscia przewodow paliwowych na odcinku filtr -> pompa.
      TDI 205PS

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez MiKruS
        Mialem identyczna sytuacje - spowodowane to bylo nieszczelnoscia przewodow paliwowych na odcinku filtr -> pompa.
        Czy przewody paliwowe trzeba bylo wymienic w Twoim przypadku czy tylko jakos uszczelnic??
        Pozdrawiam
        Radek

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Radkow
          Czy przewody paliwowe trzeba bylo wymienic w Twoim przypadku czy tylko jakos uszczelnic??
          Uszczelnienie rozwiazalo problem, ale i tak mi je wymieniono w ASO.
          TDI 205PS

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X