Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Regulacja swiatel

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Regulacja swiatel

    niektórzy ubezpieczyciele żądają kompletu oryginalnych kluczy

  • #2
    [O1] Regulacja swiatel

    Heyka wiem ze i tak mnie zamordujecie za ten temat no ale trudno :P moze uzyskam odpowiedz w prost.
    W mojej octavce nie dziala silniczek regulacji swiatel hmmm i nawet nie wiem czy mam te silniczki i mam prosbe mogli byscie powiedziec/pokazac w ktorym miejscu one sa ? I nie znam powodu niedzialania regulacji i jak powinno chodzic to pokretelko od regulacji takimi przeskokami czy plynnie ?

    Komentarz


    • #3
      W lewym dolnym rogu lampy jeśli patrzysz na lampę od tyłu (lampa po stronie kierowcy) i lustrzane odbicie w lampie od strony pasażera.
      Tour Plus Ice + // Sedan // 2005

      Komentarz


      • #4
        jedna lampa chodzi a druga nie?? pokretlo u mnie chodzi plynnie , tylko przed pozycja 0 czuc delikatny opor

        Komentarz


        • #5
          Wlasnie zadne nie chodzi i nachylajac sie przy lampie i kreceniu regulatorem nie slychac nic ..... a patrzac pod maske na lampy nie widzialem wogole silniczkow ....

          Komentarz


          • #6
            Silniczki powinieneś mieć w lampach. U nas w Octavii I też był ten problem z jedną lampą. Ale usterkę udało się usunąć bo akurat nie łączyło na wtyczce przy lampie.

            Komentarz


            • #7
              no to zapewne oba padniete - mozna probowac reanimowac - ale nie zawsze skutecznie

              Komentarz


              • #8
                a w jakis sposob mozna to reanimowac ? w weekend jade na dzialke wiec moze cos podzialam a mogl by ktos pokazac na zdjatq patrzac od gory w ktorym miejscu sa te silniczki bo ja tam nic nie widze :<

                Komentarz


                • #9
                  ViRuE, jeśli nie znalazłeś silniczków przy lampach to może ich tam w ogóle nie ma ??? Nie sposób ich nie zauważyć....
                  Pzdr, RomanS, Audi A6 Avant, 2,5 TDI

                  Komentarz


                  • #10
                    no to w sobote albo jutro dokladnie przyjze sie jeszcze tam :< dziekuje za pomoc jak cos to napisze w niedziele bo dopiero bede mial dostep do internetu :>

                    [ Dodano: Pią 05 Paź, 07 16:26 ]
                    Oki no to znalazlem w koncu te silniczki a nie widzialem ich bo byly za zaslepka ;pi jendnak mam silniczki :P ale nie mialem teraz zabardzo czasu i warunkow zeby je posprawdzac wiec w niedziele prawdopodobnie sprawdze moze cos mi sie uda zdzialac :P

                    Komentarz


                    • #11
                      ViRuE, Z tego co wiem, to padające silniczki reflektorów w O1 to standard. Mnie jeden też padł, niestety nie da się naprawić (temat wiele razy wałkowany) Na allegro kupiłem inny (używany) za 25 PLN. Innej metody naprawczej nie ma.
                      Alfee
                      Ford Mondeo MKIII kombi Duratec HE 1.8 16V + LPG
                      Kawasaki ER5 :-)

                      Komentarz


                      • #12
                        ew. jak bys chcial to mam takie nowe na sprzedaz

                        jak cos to pisz na pw

                        Komentarz


                        • #13
                          A ja mam takie pytanie w kwestii silniczkow. Mianowicie czy roznia sie jakos silniczki w lampach przed i po liftingu?

                          Komentarz


                          • #14
                            Od siebie dodam że warto wyczyścić od srodka klosze lamp . Po wyczyszczeniu nareszcie widać gdzie sie jedzie 8)
                            Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

                            _

                            Komentarz


                            • #15
                              a czym czysciles?

                              Komentarz


                              • #16
                                Wiecman, woda i plynem do mycia naczyn, mozna hardkorowo, woda + szpirytus
                                Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                Komentarz


                                • #17
                                  a nie bedzie zaciekow ... tzn tych plam z wody :?:

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez misiek^wro
                                    Wiecman, woda i plynem do mycia naczyn, mozna hardkorowo, woda + szpirytus
                                    Tym hardkorowym sposobem to nie radzę!

                                    Ja tak sobie chciałem kierunki przemyć bo mi się przykurzone wydawały
                                    (niech mi ręce uschną za te pomysły )
                                    no i wlałem delikatnie denaturatu wg. starej szkoły (kiedyś się tak myło reflektory metalowe i nie było zacieków)
                                    i do póki denat nie zaczął wysychać było OK ale potem się zmatowiły...
                                    skończyło się tym że się w...m, odkleiłem szybki i zaczęłem polerować, oczywiście cały odblask (sreberko) zostało na szmatce

                                    Koniec końców kupiłem na Alle nowe kierunki.
                                    A co!
                                    [O1 - 2.0 AQY silver ]
                                    [SII - 2.0 CFFB pacific blau]

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      U mnie regulacja swiatel nie dzialala a powod byl bardzo prosty, w silniczkach 'dinksy' wypadly z prowadnic, po rozebraniu silniczka od razu widac o co chodzi, wystarczy nalozyc ow 'dinks' pod metalowa czesc i sprawdzic czy przy ruszaniu plastikowa raczka sie wysuwa lub chowa...
                                      czas dojscia do tego jak to dziala ~30min
                                      czas naprawy ~1min

                                      Pozdrawiam

                                      RT

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez Wiecman
                                        a nie bedzie zaciekow ... tzn tych plam z wody :?:

                                        Ja to zrobilem tak ze wymontowałem same klosze lamp ( samo szklo , poprzez wyjęcie spinek ). Po zdjęciu okazalo się ze w środku byla czarna mgła . Do czyszczenie polecam coś do mycia okien lub szyb samochodowych . Troszke nie qumam ludzi, którzy placą duża kase za żarówki +70 itp. a mają klosze zawalone syfem . Czyszczenia odblysników zbytnio nie polecam , bo trzeba to robić bardzo delikatnie ( ale daje jeszcze ciekawsze efekty) Koszt czyszczenia 0 zl potrzebny czas około 40 minut.

                                        Sorki za wpis nie na temat ale może komuś się przyda .. :|

                                        [ Dodano: Czw 25 Paź, 07 19:47 ]
                                        Knedle pokazaly co i jak :

                                        Vyčištění (demontáž) přeních světel
                                        Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

                                        _

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Witam, właśnie padły mi silniczki regulacji świateł...

                                          Czy ktoś może ma takie na stanie ?
                                          Chętnie bym odkupił


                                          Pozdrawiam - nowy adept
                                          andrew

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Kurde, mi też chyba prawy padł bo od wczoraj nie rusza prawą lampą a lewa się rusza. Shit.
                                            Octavia Combi 2003 r. Ambiente 1.9 TDI 110 KM

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Link

                                              Komentarz

                                              POWRÓT NA GÓRĘ
                                              Pracuję...
                                              X