Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szyba

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Szyba

    Mi zaraz po wymianie prawie nie drżało, w tej (po 50kkm) chwili drży. Także dla mnie to TTTM, ale nie jeżdże samochodem od nowości.
    Powiedz jaki masz przebieg bo pewnie zaczęło Ci sie już zużywać.

  • #2
    Szyba

    Witam.

    Wczoraj w nocy jakiś &^%$#*& gówniarz wybił mi szybę w autku i w związku z tym mam pytanie o serwisy zajmujące się wymianą szyb. Poza tym czy wymiana szyby w nieautoryzowanym przez Skodę punkcie nie powoduje utraty gwarancji ?
    Ze względu na koszty wolałbym nie wymieniać tej szyby w ASO.

    Pozdrawiam.
    Octavia Kombi ASV 114KM 256Nm @ 148KM 330Nm by ALI - polecam tego tunera...

    Komentarz


    • #3
      Jaan Glass czy jakos tak, polecam firma zajmujaca sie szybami. Praktycznie w kazdym miescie jest jakis jej punkt.

      Co do tego co na to ASO to nie wiem. Moze z ubezpieczenia puscic, czasem taniej wychodzi doplacic do ubezpieczenia za rok 50zl niz wybulic za szybe 400zl.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        To jest mała boczna szyba. Więc mam nadzieję że to nie będzie 400 PLN.... poza tym ubezpieczenie mam w pakiecie i nie chcę go (pakietu) stracić. Jest tylko kwestia gwarancji.
        Octavia Kombi ASV 114KM 256Nm @ 148KM 330Nm by ALI - polecam tego tunera...

        Komentarz


        • #5
          No, to zebys sie nie zdzwil :cry: Czasem cena nietypowej szyby jest zaporowa. Wiem ze np tylna w bagazniku combi moze sie roznica stronami nawet o 100% wszystko zalezy od podatnosci na sprzedaz. Ale to tak bylo poza temat.

          Zadzwon do ASO, powinni Ci powiedziec ile taka szybka kosztuje z montazem.
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            Ano jutro zadzwonię... sam jestem ciekaw...
            Octavia Kombi ASV 114KM 256Nm @ 148KM 330Nm by ALI - polecam tego tunera...

            Komentarz


            • #7
              Jakiś miesiąc temu straciłem boczną, przednią szybkę - 2 razy w odstępie dwóch tygodni... Za pierwszym razem pojechałem do ASO nie będąc świadomym, że AC pokrywa straty powyżej 500 PLN netto. W ASO wymiana kosztuje chyba około 330 PLN. Za drugim razem pojechałem do jakiegoś małego warsztatu na pradze i zapłaciłem 180 PLN. Taka jest różnica w kosztach, a szyba to szyba. Chyba ta za 180 nie jest z gorszej jakości szkła ...

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez MZD
                poza tym ubezpieczenie mam w pakiecie i nie chcę go (pakietu) stracić. Jest tylko kwestia gwarancji.
                Ja tez mam ubezpieczenie w pakiecie z PZU i u mnie jak jest szkoda wyplacona z AC to przy wykupie pakietu na nastepny rok musze doplacic cos ~300zl,jesli byly dwie wyplaty to kolejne jakies 260zl.
                Wymienilem w ASO szybe przednia za ok 1000zl z rabatem i dalem dupy ops: bo nie wziolem z AC. :?
                TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                Komentarz


                • #9
                  kilka razy widzalemm boczne na allegro

                  Komentarz


                  • #10
                    Dzwoniłem do ASO. Koszt szyby z wymianą to 260 PLN. Jadę dziś na 11.30.
                    Octavia Kombi ASV 114KM 256Nm @ 148KM 330Nm by ALI - polecam tego tunera...

                    Komentarz


                    • #11
                      Jeżeli jest samochód na gwarancji to najlepiej wymienić w ASO, ponieważ później ktoś może się doczepić np do gwarancji na blachę.

                      Wymieniałem szybę przednią - koszt w ASO 980,00 z pasem przyciemnianym , oryginalna Skody, natomiast w jakiejś tam firmie 450,00 - ale dzwoniąc do ASO z zapytaniem o wymianę uzyskałem informację iż mogę mieć proglemy gwarancyjne, jeżeli np w miejscu wymiany pokaże się rdza.

                      Komentarz


                      • #12
                        Byłem w ASO - gwarancję na drzwi można stracić jak się nie naprawia szyby u nich.
                        Było OK.. ale małe "ale".... wstawili mi zieloną zamiast białej, bo ostatnio dostali całą partię zielonych oznaczonych jako białe...
                        W czwartek jadę na ponowną wymianę... będą już mieli białe. Dzięki temu dostałem rabat 15%. Całość kosztowała 187 PLN.
                        Octavia Kombi ASV 114KM 256Nm @ 148KM 330Nm by ALI - polecam tego tunera...

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Sebastian_SComp
                          Wymieniałem szybę przednią - koszt w ASO 980,00 z pasem przyciemnianym , oryginalna Skody, natomiast w jakiejś tam firmie 450,00 - ale dzwoniąc do ASO z zapytaniem o wymianę uzyskałem informację iż mogę mieć proglemy gwarancyjne, jeżeli np w miejscu wymiany pokaże się rdza.
                          A u mnie bez pasa (zapomnialem zeby zmienic na taka z ops: ). A mi ch..j podczas montazu zdarli lakier na slupku ,dopiero kilka dni po zobaczylem podczas mycia auta ze jest zamalowane lakierem zaprawkowym :? ASO uzyskuje coraz wiecej minusow u mnie ,chyba trzeba bedzie sie przestac w nich servisowac :evil:
                          TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X