Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tarcze...?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tarcze...?

    wystarczy zmienić podejście...
    jako, ze chyba wyjade na dluzszy czas chcialem sie umowic na korekte. na poczatku przyszlego tygodnia Marek ma wyznaczyc mi termin. Zobaczymy jak to bedzie. Ale nie mam zamiaru tracic czasu i nerwow
    RS BLUE

  • #2
    Tarcze...?

    Dzisiaj tak zerknolem tylne tarcze hamulcowe i byly takie jakby odciski klockow ,probowalem to przeczyscic specjalnym srodkiem i nic. Wziolem paznokciem i okazuje sie ze jest to leko wypukle i zarys pekniecia :shock: Niby sie zdarza ,ale to jest na dwoch tarczach z tylu :evil:
    Auto jeszcze na gwarancji ,tarcze i klocki od nowosci ,maly rant dopiero (78kkm przebieg).
    Czy tarcze podlegaja w takim wypadku wymianie na gwarancji :?: :roll:
    Czy mozna z tym smigac czy trzba zmieniac na nowe ,bo moze sie rozsypac? :?

    A wygladaja tak:
    tarcze


    DODANE:
    Na tarczach przesmigalem dalej, pekniecia sie wytarly,zeszlifowaly i tak dojechalem do 105kkm i zmienilem klocki. Pewno do 120kkm bym na nich dojechal, ale zmienilem bo nowe lezaly juz w garazu. Teraz tarcze maja 162,5kkm i na dniach nastapi wymiana, tylko dlatego, ze zacial sie klocek z jednej strony i zjadlo go do blachi, a blacha tarcze.
    TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

    Komentarz


    • #3
      To ladnie ci klocki sie z tylu trzymaja. U nas po 60tys zaczely zbierac tarcze.

      Ta tarcza jakos nie wyglada za fajnie :x Tak jakby byla przegrzana i takie cyrki teraz sie zaczely dziac. Podjedz do ASO i powiedz co to za cyrki sie dzieje, niech je przetocza moze na poczatek. Ile Ci jeszcze tych klockow zostalo, moze odrazu jedno i drugie zrobic.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Maicroft
        To ladnie ci klocki sie z tylu trzymaja. U nas po 60tys zaczely zbierac tarcze.

        Ta tarcza jakos nie wyglada za fajnie :x Tak jakby byla przegrzana i takie cyrki teraz sie zaczely dziac. Podjedz do ASO i powiedz co to za cyrki sie dzieje, niech je przetocza moze na poczatek. Ile Ci jeszcze tych klockow zostalo, moze odrazu jedno i drugie zrobic.
        Klocki jeszcze sa i to nawet sporo 8) (z przodu tysiac km wczesniej sie skonczyly) .

        Jedna z tarcz ma mniej pekniec ,tarcze rantu prawie nie maja :roll: Nie wiem czy przetoczenie cos da ,bo to jest nadpekniete .Po mimo minimalnych zgrubien na tych peknieciach przy hamowaniu nic nie drzy. Zebym dzisiaj nie spojrzal to bym nawet nie wiedzial :roll:
        TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
        SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
        SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

        Komentarz


        • #5
          Moje tarcze z przodu wygladaja podobnie tylko ze takich czarnych rysek mam moze ze 2,3 na jednej tarczy i strasznie drzy kierownica przy lekkim nacisnieciu pedalu hamulca
          Wymienilem juz drugi komplet tarcz i znow stalo sie to samo.

          Jedyne co mnie dziwi to to, ze przejechalem okolo 7 tysiecy km i prawie nie ubylo mi klockow hamulcowych co oznacza, ze moze klocki sa jakies zle i gna mi tarcze, bo sa za twarde??

          Co Wy na to??
          Pozdrawiam
          Radek

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Radkow
            Jedyne co mnie dziwi to to, ze przejechalem okolo 7 tysiecy km i prawie nie ubylo mi klockow hamulcowych co oznacza, ze moze klocki sa jakies zle i gna mi tarcze, bo sa za twarde??
            Co Wy na to??
            Ja przelecalem na przednich klockach 77kkm i tarcze sa w idealnym stanie ,maly rant i sa glaciutkie k klocek tez byl twardy. Moze z kiepskiego materialu masz tarcze ? :roll:
            TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

            Komentarz


            • #7
              Tarcze byly oryginalne
              Pozdrawiam
              Radek

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Radkow
                Tarcze byly oryginalne
                Kupywales w ASO ? to moze gwrancja ,bo 7kkm to zdecydowanie za malo... :roll:
                TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                Komentarz


                • #9
                  7kkm ale to przez ponad pol roku, bo auto ponad miesiac stalo w garazu.
                  Nie wiem czy mam rachunek
                  Teraz mam zamiar kupic Brembo S i nowe klocki i zobaczymy
                  Pozdrawiam
                  Radek

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Radkow
                    7kkm ale to przez ponad pol roku, bo auto ponad miesiac stalo w garazu.
                    Nie wiem czy mam rachunek
                    Teraz mam zamiar kupic Brembo S i nowe klocki i zobaczymy
                    Ja na takie rzeczy rachunki zawsze biore ,bo nic nigdy ie wiadomo, w ksiazkie ci nie wbli wymiany ?
                    Ja to nie wiem czy mam sie cieszyc z tego ze moje tylne wytrzymaly 78kkm, czy raczej plakac bo rant maly i jeszcze drugie tyle powiny wytrzymac :roll:
                    Myslalem nad kupnem sportowych tarcz i klockow na tyl ,ale doszlem do wniosku ze chyba bedzie to marny efekt (zalozyc je w tej chwili tylko na tyl) w porownaniu do cena satysfakcja :?
                    TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Samiec
                      Myslalem nad kupnem sportowych tarcz i klockow na tyl ,ale doszlem do wniosku ze chyba bedzie to marny efekt (zalozyc je w tej chwili tylko na tyl) w porownaniu do cena satysfakcja :?
                      założysz teraz tył, jak przód "zejdzie" też wymienisz na sportowe i będzie jak znalazł :diabelski_usmiech

                      poza tym tył zawsze wystarcza na dłużej :diabelski_usmiech
                      With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                      Komentarz


                      • #12
                        No ja niestety nie serwisuje auta w ASO wiec nie wbili mi tego w ksiazke
                        Pozdrawiam
                        Radek

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Nexus6
                          założysz teraz tył, jak przód "zejdzie" też wymienisz na sportowe i będzie jak znalazł :diabelski_usmiech
                          poza tym tył zawsze wystarcza na dłużej :diabelski_usmiech
                          Pomysle ,przekalkuluje , jak cos to biore od ciebie :diabelski_usmiech
                          TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X