Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

łożyska

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • łożyska

    w xenonach orginał nie h4 drogowe światła są emitowane przez h1 z tego co pamietam
    i jak sie włącza długie to mijanie nie gasną.Żeby w h4 nie gasły można to zrobić w następujący sposób zamontować mostek przy wyłączniku świateł długich i światła drogowe zrobić na przekażnikach

  • #2
    łożyska

    wczoraj wracałem z trasy do domciu i zaczęło się ... szumi, szumi , myslalem ze to coś z turbinką (ostatnio namietnie czytam forum a tam spora liczba osob narzeka na dziwne dzwieki w okolicach turbiny ) wiec dzwonie do ASO w Bukowinie Tatrzańskiej a jestem pod Radomiem i pytam co sie moze dziac (?) a oni na to, zebym sie nie przejmowal bo serwis robiony byl 5k km temu i nic sie nie moze wysypac bo doskonale znaja ten samochod (poprzedni wlasciciel tam serwisowal Octavie), wiec spoko dojechalem do N. Targu ... ale dzis podjechalem do nich bo ten szum mi nie dawal spokoju ...
    po probnej jezdzie diagnoza, lewe łożysko wysypało sie, mam pytanie co ile moga siadac łożyska bo wymieniane byly 55k km temu i czy wymienia sie uszkodzone lozysko czy tez od razu komplet?

    troche przydlugo, ale mam nadzieje, ze ktos odpowie?

    Komentarz


    • #3
      Lewe przednie czy tylne. Jak przednie to samo lozysko sie wymienia. U nas wytrzymalo cos kolo 45 kkm. Podobno malo i dziwne tez bylo ze polecialo lewe a nie prawe ktore teoretycznie jest bardziej obciazone. Wymienic jedno, drugie jak poleci to wtedy dotykac. No chyba ze maja po 200kkm nalatane.

      Jak tylne to masz wersje 4x4 tam to sie nie znam
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        dzięki za info, jutro wymiana a pojutrze znowu Wa-wa, mam nadzieje, ze bez szumi ...szumi

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Maicroft
          Jak tylne to masz wersje 4x4 tam to sie nie znam
          Nie wiem jak jest w ocie 4x4,ale ja w audi a4 quattro mialem z tylu takie same lozyska jak z przodu. Moze w octavi jest tak samo ? :roll:
          TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X