Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

znowu problemik - guma przy przedniej szybie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • znowu problemik - guma przy przedniej szybie

    W sumie sadze, ze nie bedzie trzeba tego lutowac na sztywno. Jest to wyjscie, ale po co. Rozlozyc poczyscic styki popsikac jakims anty utleniaczem i tyle. Powinno zlapac przejscie. Jak wtyczka bedzie rozebrana mozna tez sprawdzic czy do niej dochodzi napiecie.

    A sam wezyk do spryskiwacza mozna na laczeniach wzmocnic od srodka silikonem(byle nie tak, ze kawalki tego co odleca zatkaja dysze) a potem malymi opaskami zaciskowymi scisnac dla pewnosci. Lepiej zeby cisnienie wywalalo przewod pod maska niz, gdzies w srodku auta.

  • #2
    znowu problemik - guma przy przedniej szybie

    wiec tak, w drzwiach kierowcy otwierając szybe guma, która jest od zewnątrz jakoś dziwnie sie zawija i wchodzi do środka drzwi razem z szybą :roll: wkurzające to jest, zwlaszcza teraz jak sie zrobilo cieplo, jak autko stoi na sloncu to wtedy juz masakra...
    mieliscie cos takiego?? moze to trzeba czyms nasmarowac czy cos?? chociaz pewnie najlepiej wymienic.. koszt chyba niewielki...

    i jeszcze jedno, ile moze kosztowac zalozenie elektrycznie sterowanie szyb z przodu?? w ASO 800 o ile pamietam., a tak poza ASO? moze komus obiło sie o uszy??? bo ta korbka mnie juz wkurza :P :P

    Komentarz


    • #3
      Zeby to przerobic, musialbys poszukac mechanizmow szyb, do tego kabelki i przelaczniki. Jak chcesz miec zrobione estetycznie tak jak jest w serii to boczek razem z klamka oraz klawiszami.

      Jaki ten zestaw z ASO jest?? Do Feli wiem ze sprzedawali taki montowany na obecny mechanizm i ten trzpien z korbki zostawal, ale zakryty.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        wlasnie nie wiem czemu (chyba niedogodnosci techniczne albo lenistwo ASO) ale u mnie nie da sie z tyłu zmienic wiec boczek bedzie na 4przyciski a do przednich są inne, widzialem na stronce skody ze to takie dwa prztyczki elektryczki :P zakladane na miejsce korbki... bedzie pare groszy to chyba nawiedze jakiegos mechanika... sam wole sie nie bawic :P

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X