Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

deska

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • deska

    NO narazie trzyma ale i tak juz się zbliza czas jego wymiany więc wolal bym coś lepszego jak seryjne tylze ze nowe sprzęgło od AGR.

    Purchawa u Siebie jakie zapodałeś ?
    www.pinkbike.com

  • #2
    deska

    czy ktoś z szanownych forumowiczów kiedyś myślał o wymianie (w O1) starej deski rozdzielczej na nową. co byśmy się dobrze rozumieli: posiadam O1 2003 i nie podoba mi się to co widzę przed sobą. czy do mojego auta da się zamontować tą ładniejszą deskę bez zbyt intensywnej "rzeźby"???
    5,5l/100

    Komentarz


    • #3
      Dokladnie to masz OI z 2003 w wersji LX badz Classic. Inaczej musialbys miec juz nowa dechce.

      Wydaje mi sie, ze jesli nawiewy spasuja to cala gora deski tez. Bo dol masz juz nowy??
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        wydaję mi się, że powinna pasować, ale podejrzewam, że zabawy było by co nie miara aby podmienić :roll:

        Ja też mam starą dechę , i mnie się podoba

        Komentarz


        • #5
          tak. mam kurde clasica. jestem z niego b. zadowolony ale mógł bym być jeszcze bardziej. nawiewy to pikuś - tera "robią" takie elastyczne przewody powietrza które dają się ułożyć w każdy kształt i zakręt, średnica fi 55-95, to się da zrobić.
          tylko czy będzie pasowała "z grubsza"??? kur..czaczek musi. skoro w tym samym roczniku modelowym były dwie różne deski to kur..czaczek muszą pasować zamiennie.
          5,5l/100

          Komentarz


          • #6
            a może zadzwoń do ASO, powinni wiedzieć, no nie

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X